14:42 22.03.2024

Італія має намір брати участь у створенні логістичного центру Horonda Platform

2 хв читати
Італія має намір брати участь у створенні логістичного центру Horonda Platform

Міністр бізнесу Італії Адольфо Урсо повідомив про "спільне бажання" Італії з Україною підписати меморандум щодо логістичного центру Horonda Platform на Закарпатті - спільного проєкту італійського консорціуму на чолі з FS Group (Державна залізниця Італії) та української NSV Group.

За його словами, проєкт інтермодальної логістичної платформи Horonda, "метою якого є підтримка комерційних обмінів з Україною, особливо... коли українські порти сильно скомпрометовані через триваючий конфлікт", обговорювали з першою віцепрем'єр-міністеркою - міністеркою економіки України Юлією Свириденко перед початком другої сесії міністрів промисловості, технологій та цифрових технологій G7 у Вероні 15 березня 2024 року.

"Щодо цього цікавого логістичного проєкту, виникло спільне бажання розпочати підписання меморандуму про взаєморозуміння 9 квітня в Трієсті в межах зустрічі міністрів країн східноєвропейського квадранта", - повідомив Урсо.

Як уточнив агентству "Інтерфакс-Україна" керуючий партнер NSV Group Микола Шаповалов, проєкт Horonda Platform охоплює 13 га сухого порту, 35 га індустріального парку і силосного сховища ємністю 50 тис. тонн. На першій стадії проєкту заплановано дві залізничні лінії європейського та дві українського формату по 1 км. Також закладено можливість розширення та значного збільшення потужностей. Наразі вже отримано всі дозволи та відбувається фінальна стадія проєктування. Водночас тривають підготовчі роботи з будівництва, яке розпочнеться наприкінці травня.

"Інформація про інвесторів поки що під NDA, українська сторона є мажоритарним партнером. Проєкт розраховує на підтримку європейських інституцій щодо фінансування важливих інфраструктурних проєктів, оскільки він пов'язаний із цільовими європейськими маршрутами", - повідомив Шаповалов.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄБА просить надати бізнесу можливість самому відбирати критично важливих співробітників

Титанова "Велта" відчуває гостру нестачу кадрів аж до зупинки виробництва - СЕО

Актуалізація вимог "єОселі" збільшить попит на якісне житло і стимулюватиме економіку країни - думка

Обмеження е/е в Україні в середу розпочнуться з 19:00 замість 20:00 - обленерго

УЗ підвищила вартість комплектів білизни в плацкартних і купейних вагонах у 1,6 раза, у вагонах СВ - удвічі

ФДМ готується до приватизації одного з Дунайських портів

"Укренерго" скасувало обмеження споживачів з 07:00 до 20:00 середи в усіх областях

Україна влітку планує виставити на перші аукціони оренду 109 тис. га агроземель

SENSAR Development має намір побудувати в Ужгороді 5-зірковий готель і житловий комплекс

Ощадбанк придбав облігації нового випуску "Нової пошти" на 650 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА