17:29 26.03.2024

Усі пошкоджені внаслідок атаки РФ об'єкти генерації буде повернуто в роботу - голова "Укренерго"

1 хв читати
Усі пошкоджені внаслідок атаки РФ об'єкти генерації буде повернуто в роботу - голова "Укренерго"

Усі пошкоджені внаслідок атаки РФ 22 березня по енергосистемі України електростанції, зокрема Харківська ТЕЦ-5, мають бути повернуті в роботу, повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

"Обов'язково будуть повернуті всі електростанції, атаковані 22 березня. Терміни їхнього повернення, зокрема, і ТЕЦ-5 у Харкові, не хочу називати, щоб не давати ворогу інформації", - сказав він на брифінгу в медіа-центрі Харкова у вівторок.

Водночас Кудрицький зазначив, що власна генерація надзвичайно важлива і забезпечує енергобезпеку таких міст, як Харків, Київ, Львів, Дніпро, Одеса, оскільки вони є великими споживачами електроенергії.

"Думаю, на відновлення цих об'єктів місяці знадобляться не роки. І будемо ми їх відновлюватимемо в посиленому режимі. Таке відновлення із поліпшенням і посиленням інженерних рішень захисту", - сказав глава "Укренерго".

Він зазначив, що Харківська область ще не зазнавала таких ударів, як 22 березня, але комплексні заходи щодо захисту об'єктів і підготовка до різних можливих сценаріїв в умовах війни допомогли в рази зменшити терміни відновлення електроживлення.

Як повідомлялося, внаслідок атаки російських військ на енергосистему України, яку вже назвали наймасштабнішою від початку війни, Харківська ТЕЦ-5 втратила основні потужності виробництва теплової та електроенергії й зупинила роботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У четвер буде застосовано графіки обмеження для промспоживачів із 18:00 до 22:00 - "Укренерго"

Україна розраховує на розблокування допомоги США на 2024 рік - Шмигаль

ЄС виділить Україні ще EUR1,5 млрд перехідного фінансування Ukraine Facility наступного тижня

Ferrexpo завершило 2023 рік із чистим збитком $84,8 млн

Україна експортувала українським морським коридором 40 млн т вантажів, скоротивши їх обробку в Дунайських портах на 16% у 1 кв.

"Кернел" повідомив про значне погіршення діяльності через ракетні атаки РФ

Енергосистема України втратила 8 ГВт потужності через нещодавні російські обстріли - прем'єр

"Луцьк Фудз" у 2023р. наростив чистий прибуток на 8,5% до 46 млн грн

Асоціації виробників будматеріалів працюють над відповідністю своєї продукції для оборони стандартам НАТО - президент ВСВБ

Нафта знижується на даних про запаси у США, Brent біля $89,3 за барель

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА