13:04 01.04.2024

Укрексімбанк шукає на конкурсах із двома рекрутерами ще трьох членів правління

2 хв читати
Укрексімбанк шукає на конкурсах із двома рекрутерами ще трьох членів правління

Державний Укрексімбанк (Київ) оголосив конкурси на посади трьох членів правління: з питань середнього та роздрібного бізнесу, муніципалітетів (CSMEO), з управління ризиками (CRO), а також відповідального за міжбанківську, інвестиційну діяльність і відносини з міжнародними фінансовими організаціями (МФО) (CIIO), йдеться на сайті фінустанови.

"І у нас фінальна порція вакансій членів правління: CRO (ризикофіцер), CIIO (інвестиції та відносини з IFIs), CMSEO (середній бізнес, муніципалітети)", - написала членкиня наглядової ради держбанку Вікторія Страхова на фейсбук-сторінці.

Згідно з матеріалами на сайті банку, документи від претендентів на всі три посади прийматимуть до 26 квітня. Допомогу банку у відборі CSMEO надає компанія Pedersen&Partners (ТОВ "Педерсен енд Партнерс"), а CRO і CIIO - Ward Howell (ТОВ "Ворд Гауел Україна").

Фінальні співбесіди претендентів із наглядовою радою Укрексіму заплановано із 22 червня до 5 липня. Страхова наголосила, що повноваження чинних членів правління втрачають чинність після 30 червня.

Як повідомлялося, Укрексім 18 березня оголосив конкурси на посади чотирьох членів правління: з питань корпоративного бізнесу (СВО), організації роботи з проблемними активами (NPL-Officer) і відповідального за фінанси (CFO), а також члена правління з питань операційної діяльності (COO) та залучив для відбору три відомі компанії з підбору персоналу.

Раніше, 11 березня, держбанк оголосив конкурс на посаду голови правління, яку з жовтня 2021 року обіймає Сергій Єрмаков. Подання документів на вакантну посаду триває до 1 квітня, а вже з 2 до 22 квітня Odgers Berndtson проведе аналіз кандидатів і відбере п'ятьох найбільш підходящих, які будуть допущені до наступного етапу конкурсного відбору. Фінальні співбесіди з наглядовою радою Укрексіму заплановані з 30 квітня до 6 травня.

Згідно з даними Національного банку України, на 1 лютого 2024 року за розміром загальних активів Укрексімбанк посідав 3-тє місце (274,65 млрд грн) серед 63 банків у країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За підсумками швейцарського саміту створять Action plan імплементації Формули миру - Свириденко

Брак робочої сили може стати ключовим фактором для української економіки в наступні місяці - ІЕД

Профільний комітет Ради схвалив проєкт закону про будівництво блоків №3-4 Хмельницької АЕС

Україна і спецкомітет кредиторів не досягли угоди про умови реструктуризації євробондів, продовжать дискусії - Мінфін

Прем'єр Норвегії на Саміті миру оголосив про виділення допомоги на ремонт енергетичної інфраструктури України

"Нафтогаз" упровадив внутрішній регламент REMIT

"Київтеплоенерго" поміняло на Солом'янці пошкоджену ділянку тепломережі під залізничними коліями без перекриття руху

IFC має намір профінансувати будівництво "Галнафтогазом" ВЕС 150 МВт

DFC і Proparco мають намір надати по $50 млн ЄБРР у 2025 р. для покриття ризиків із торговельного фінансування України

НАБУ направило до суду справу про завдання збитків ДП "Укрспирт" на 55 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА