Інтерфакс-Україна
18:00 01.04.2024

monobank усунув збій у роботі застосунку

1 хв читати
monobank усунув збій у роботі застосунку

Віртуальний monobank усунув технічний збій у роботі, що стався в понеділок удень, про це поінформував співвласник mono Олег Гороховський.

"Ось щоразу, коли в нас щось йде не так, я секунду заздрю старим, класичним банкам, які оновлюють застосунок раз на рік і падають не частіше ніж один раз на рік. Але потім ми оживаємо, і я радий, що наші збої є результатом постійного бажання ще щось поліпшити або увімкнути щось раніше, ніж потрібно", - написав він у телеграм-каналі.

"Перепрошую всіх, кого ми підвели. Зараз усе гаразд", - додав Гороховський.

Згідно з даними НБУ, станом на 1 грудня 2023 року в monobank було 7,87 млн активних карток (протягом листопада з ними було здійснено хоча б одну операцію) за загального обсягу випущених карток, строк дії яких не закінчився, 17,85 млн.

Лідером ринку залишається державний ПриватБанк - відповідно 28,03 млн і 50,33 млн, а замикає трійку також державний Ощадбанк - 7,07 млн і 16,40 млн.

ОСТАННЄ

ІМК у 2024р отримав чистий прибуток $54,5 млн

Україна в 2024/25 МР експортувала 494 тис. тонн цукру – "Укрцукор"

Мінекономіки та парламентський комітет розширять перелік локалізованих товарів через звернення виробників

Експорт зерна з початку 2024/25 МР відстає на 6 млн тонн від минулорічного - Мінагрополітики

Мінекономіки та EMF мають намір створити дорадчу раду з питань житлового фінансування в Україні

Аграріям в 2025р планують повернути в роботу 65 тис. га розмінованих сільгоспугідь – перший замміністра агрополітики

Виробники ще 25 видів продукції долучаться до політики локалізації – депутат

Основним позитивом весняної посівної кампанії-2025 є сталість роботи аграріїв – міністр агрополітики

Revolut веде перемовини з НБУ про отримання банківської ліцензії

Експорт агропродукції у квітні скоротився на 23,4%, ріст продемонстрували тільки рослинні олії - УКАБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА