10:29 10.04.2024

Мінсільгосп Польщі прибрав із відкритого доступу список компаній-імпортерів технічного зерна з України

2 хв читати
Мінсільгосп Польщі прибрав із відкритого доступу список компаній-імпортерів технічного зерна з України

Міністр сільського господарства і розвитку села Польщі Чеслав Секерський видалив із відкритого доступу на сайті Мінсільгоспу Польщі список суб'єктів, які імпортували так зване технічне зерно з України.

У Мінсільгоспі нагадали, що впродовж кількох місяців на їхньому сайті був доступний список компаній-імпортерів зерна з України, який у суспільному сприйнятті вважався списком суб'єктів, що імпортували т.зв. технічне зерно. Це призвело до негативних наслідків у багатьох компаніях.

"Я не можу повернути назад ні час, ні рішення моєї попередниці, міністра Анни Гембіцької, яка, оприлюднивши список, не помітила можливих шкідливих наслідків таких дій", - ідеться у зверненні міністра на офіційному сайті Мінсільгоспу.

За інформацією Секерського, з моменту публікації списку до Мінсільгоспу Польщі надійшло безліч скарг, вимог внести виправлення і заяв про судові позови.

"Це підтвердило мою впевненість у тому, що рішення оприлюднити список було помилковим і безвідповідальним. Тому я вирішив видалити цей список із сайту Міністерства сільського господарства та сільського розвитку", - пояснив своє рішення міністр.

Секерський вибачився перед усіма суб'єктами господарювання зі списку, які зазнали будь-яких збитків або зіткнулися з проблемами внаслідок цього рішення.

Як повідомлялося, Мінсільгосп Польщі в листопаді 2023 року оприлюднив на своєму сайті список компаній, які імпортували у 2022-2023 рр. зерно з України, що складався з 62 сторінок.

Представники польського зернового ринку розкритикували рішення Мінсільгоспу Польщі оприлюднити список компаній-імпортерів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Усі контракти на деревину для фортифікаційних споруд, укладені Харківською обладміністрацією, безавансові

"Укренерго" завтра планує обмежувати енергопостачання тільки промисловості

Шмигаль: Завдання кожного міністерства та міністра забезпечити енергетичну автономність установ критичної інфраструктури

Шмигаль: Енергосистема цілісна і працює стабільно, проте генерації електроенергії не вистачає

"Укренерго" підтверджує запровадження обмежень е/е з 19:00 до кінця доби, просить економити

Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною - голова Львівської ОДА

Глава Мінекономіки скасувала наказ про бронювання Glovo, Visa, Favbet Tech, компанії заявляють про своє законне право на бронювання

Низка обленерго повідомляють про зміну в їхніх регіонах тривалості обмежень е/е у п'ятницю

Стефанішина допускає продовження режиму "торговельного безвізу" на 2025-2026 роки

Делегація України в Аргентині й Чилі пропонує вільну торгівлю та участь у відновленні - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА