Інтерфакс-Україна
16:03 11.04.2024

Україна та Словаччина планують завершити реконструкцію електроінтерконектора Мукачево - Вельке Капушани до кінця 2028 року - Шмигаль

1 хв читати

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що Україна та Словаччина планують завершити реконструкцію і модернізацію електричного інтерконектора Мукачево - Вельке Капушани до кінця 2028 року.

"До кінця 2028 року плануємо завершити реконструкцію та модернізацію електричного інтерконектора Мукачево - Вельке Капушани. Завдяки цьому ми матимемо набагато більше можливостей щодо експорту/імпорту електроенергії. Це на користь енергобезпеці обох країн", - сказав Шмигаль на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо в четвер.

Також він зазначив, що Словаччина зможе використовувати український морський нафтовий термінал для постачання нафтопродуктів до ЄС, а також українські газосховища для зберігання запасів словацького газу.

Сторони домовилися створити робочу групу, яка допоможе диверсифікувати постачання ядерного палива на атомних електростанціях.

ОСТАННЄ

Монопольне становище "Енергоатому" та обмежений імпорт сприяють найвищій ціні української е/е в Європі – ексміністерка енергетики

Зростання цін на нафту сповільнилося до вечора, Brent торгується біля $74 за барель

На зовнішні ринки в червні поставлено 1,2 млн тонн зерна - Мінагрополітики

До кінця липня напрям “Ремонт і виробництво” УЗ виготовить третину річного плану рейкової накладки

Ощадбанк з початку 2025р. надав великому бізнесу енергокредитів на EUR87 млн

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,08 грн/1EUR

"Харківводоканал" заборгував "Харківобленерго" приблизно 2 млрд грн за розподіл е/е

Шикеринець, Немчинов, Саловський та Пушкар очолили рейтинг кандидатів на посаду члена НКРЕКП

"Ліси України" вперше закуплять партію харвесторів для формування лісу

ЄС відкрив свій ринок для українського насіння соняшника, ріпака і буряка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА