Інтерфакс-Україна
16:28 11.04.2024

Член наглядової ради "Укрнафти" Фонфара очолив польську Orlen

1 хв читати
Член наглядової ради "Укрнафти" Фонфара очолив польську Orlen

Незалежний член наглядової ради ПАТ "Укрнафта" Іренеуш Фонфара (Ireneusz Fąfara) очолив польський концерн Orlen.

Відповідне рішення ухвалила наглядова рада Orlen 10 квітня, повідомляють на сайті компанії.

Зі свого боку директор "Укрнафти" Сергій Корецький повідомив, що Фонфара надіслав компанії повідомлення про дострокове припинення повноважень на посаді члена наглядової ради.

"Бажаємо Іренеушу успіхів і нових звершень на новій посаді. Щиро віримо, що його професіоналізм і розуміння викликів паливної та енергетичної сфери приведуть Orlen до нових вершин. Дякуємо і сподіваємося на майбутню взаємовигідну співпрацю між двома нафтовими компаніями - українською та польською", - написав він на своїй фейсбук-сторінці.

Як повідомлялося, Фонфара увійшов до нового складу наглядової ради "Укрнафти" на початку березня 2024 року.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС із 537 станцій, з яких діють 456. Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКарта", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. 5 листопада 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, що належали приватним власникам, якою зараз управляє Міноборони. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА