Інтерфакс-Україна
11:40 13.04.2024

Графіки відключень е/е тривають у Харківській області, у денні години в енергосистемі профіцит - Міненерго

1 хв читати
Графіки відключень е/е тривають у Харківській області, у денні години в енергосистемі профіцит - Міненерго

Графіки відключень е/е, запроваджені після масованих атак РФ по енергосистемі, продовжують діяти в Харківській області, водночас у денні години НЕК "Укренерго" доводиться обмежувати виробництво ВДЕ через профіцит, повідомило Міністерство енергетики.

Згідно з його оновленням у телеграм-каналі у суботу, продовжують діяти обмеження споживання е/е промисловими об'єктами в Кривому Розі.

Міненерго уточнило, що вироблення електроенергії СЕС оператор системи передачі обмежував сумарною величиною 8677 МВт-год. Крім того, надлишки електроенергії в профіцитні години аварійно протягом декількох годин передавалися Польщі.

Імпорт/експорт зберігається, але міністерство не надало їхніх показників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЦПФР в діалозі з урядом та Мінекономіки щодо "народних" ІРО

Видатки загального фонду держбюджету у вересні-2025 зросли на 16,6%, зарплати військовим – на 19,1% - Мінфін

Перевезення вантажів Українським морським коридором за два місяця склали біля 13 млн тонн

Зараз 55% українського газовидобутку недоступне – глава НБУ

Банки у серпні профінансували проєкти з розбудови 116 МВт нової енергогенерації – НБУ

Законопроєкт про оподаткування продажів через цифрові платформи ускладнить безпечну онлайн-торгівлю для приватних осіб

Бюджетний комітет Ради рекомендував до 1-го читання проєкт держбюджету-2026 з пропозицією збільшити видатки на оборону

МВФ в питанні використання заморожених активів РФ рекомендує шукати міцну правову основу

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 9 міс. наростило обсяг виробництва на третину

Індекс українських акцій на WSE зранку в п’ятницю підскочив на 5,4% на тлі розмови Трампа та Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА