Інтерфакс-Україна
19:13 18.04.2024

"Укрнафта" зменшить споживання електроенергії на своїх АЗК

1 хв читати
"Укрнафта" зменшить споживання електроенергії на своїх АЗК

ПАТ "Укрнафта" знизить споживання електроенергії на своїх автозаправних комплексах з 17:00 до 7:00, повідомила пресслужба компанії.

Зокрема, буде зменшено зовнішнє та внутрішнє освітлення. Також у вечірні години, коли споживання в енергосистемі найвище, буде мінімізовано роботу холодильного та іншого енергоємного обладнання.

"Закликаємо бізнес долучатися, щоб разом допомогти енергетичній системі та уникнути можливих планових відключень", - наголошується в повідомленні.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС із 537 станцій, з яких діють 456. Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКарта", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. 5 листопада 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, що належали приватним власникам, якою зараз управляє Міноборони.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та спецкомітет власників її ВВП-варантів припинили переговори після обміну пропозиціями реструктуризації

Страховики України продовжують об’єднуватися та виходити на міжнародний ринок - з’їзд ЛСОУ

Всі виплати "Національного кешбеку" за серпень відбудуться наступного тижня - глава Мінекономіки

Українським морським коридором уже пройшло 92 млн тонн зерна - Кулеба

Імпорт молокопродуктів Україною у жовтні переважав експорт у 1,5 раза - аналітики

Україна в жовтні наростила на 26% експорт льону, основні покупці – країни ЄС

В Україні зростає кількість водоканалів з ВДЕ для стабілізації енергопостачання і водозабезпечення – НКРЕКП

"Українські розподільні мережі" роз'яснили різницю між п'ятьма видами графіків обмежень е/е, які застосовує "Укренерго"

Врожай-2025 буде на 6% більшим за минулорічний завдяки зерновим культурам - міністр

Замголови профільного комітету Ради наполягатиме на фінансуванні держзамовлення на пасажирські вагони для КВБЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА