Інтерфакс-Україна
19:18 26.04.2024

Фінансовий та операційний директори Ощадбанку перейшли в правління Сенс Банку

1 хв читати
Фінансовий та операційний директори Ощадбанку перейшли в правління Сенс Банку

Директор фінансово-економічного департаменту та генеральний операційний директор державного Ощадбанку (Київ) Сергій Максюта та Олексій Наглій за результатами конкурсного відбору обійняли посади членів правління Сенс Банку (Київ), відповідального за фінанси та операційну діяльність відповідно.

Згідно з інформацією в системі розкриття Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), наглядова рада банку ухвалила таке рішення 23 квітня цього року, призначивши нових членів правління на зазначені посади на три роки.

Зазначається, що раніше, з вересня 2018 року до травня 2020 року, Максюта обіймав посаду фіндиректора в державному Укрексімбанку (Київ).

Наглій до приходу в Ощадбанк із травня 2018 року до березня 2020 року працював у Deloitte керівником відділу якості даних.

За даними Національного банку України, станом на 1 березня 2024 року за розміром загальних активів Сенс Банк посідав 8-ме місце (131,64 млрд грн) серед 63 банків, що діяли в країні. Він увійшов до трійки лідерів за чистим прибутком за 2023 рік із 5,04 млрд грн.

Ощад посідав друге місце за загальними активами (376,4 млрд грн) серед 63 банків країни станом на 1 березня 2024 року.

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА