Інтерфакс-Україна
10:40 30.04.2024

Дві шахти на Донеччині були знеструмлені через обстріл, аварійної допомоги з Європи 29 квітня не залучали - Міненерго

1 хв читати
Дві шахти на Донеччині були знеструмлені через обстріл, аварійної допомоги з Європи 29 квітня не залучали - Міненерго

За останню добу на Донеччині внаслідок обстрілу, який пошкодив повітряну лінію обленерго, було знеструмлено побутових споживачів і дві шахти.

"В одній із шахт під землею перебували 35 працівників - усіх вивели на поверхню. Повітряну лінію включили в роботу, всіх споживачів заживили", - повідомило Міністерство енергетики України у вівторок.

За інформацією відомства, минулої доби потреби споживачів покривала власна генерація країни й комерційний імпорт. Аварійної допомоги із сусідніх країн не залучали.

Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі 29 квітня застосовувалися графіки відключень у Харківській області й для промисловості - у Кривому Розі.

"Обмеження в цих регіонах діють і сьогодні. В інших регіонах минулої доби споживачів не обмежували", - зазначили в Міненерго.

Водночас з огляду на сонячну погоду і, відповідно, активне вироблення електроенергії СЕС у понеділок оператор системи передачі в ранкові години обмежував виробництво електроенергії з ВДЕ загальним обсягом 1262 МВт-год.

За даними міністерства, на поточну добу прогнозується імпорт електроенергії в обсязі 9154 МВт-год.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціни на подобову оренду житла в Карпатах напередодні свят зросли на 67% - OLX

Нафта помірно дешевшає, Brent торгується трохи нижче ніж $62 за барель

Держбюджет-2026 у разі продовження війни потребує збільшення видатків мінімум на 325 млрд грн – Підласа

Корпорація "Еталон" планує вихід на ринок вантажівок повною масою до 3,5 тонни

Revolut попередив про закриття рахунків українців з 22 лютого 2026 року

Обсяг іпотечного кредитування в Україні в жовтні-2025 зменшився на 3,2% порівняно з вереснем – НБУ

Негативна динаміка укладання договорів за 9 міс. спостерігалася майже в усіх класах страхування - експерт

Зростання реального ВВП України прискорилося до 3,6% у листопаді через пізніший збір кукурудзи - ІЕД

Департамент міжнародного співробітництва НБУ залишився під координацію Ніколайчука

Збереження облікової ставки НБУ 15,5% підтримали 10 членів КМП, один був за зниження до 15% – НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА