07:36 02.05.2024

ДП "Ліси України" додали до переліку критично важливих для економіки підприємств

2 хв читати
ДП "Ліси України" додали до переліку критично важливих для економіки підприємств

ДП "Ліси України" додали до переліку критично важливих для економіки суб'єктів господарювання державного сектору економіки, що має посприяти поліпшенню корпоративного управління, повідомило Міністерство економіки.

Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив на засіданні у вівторок, зміни внесено до постанов №777 "Про проведення конкурсного добору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки" від 3 вересня 2008 року та №643 "Деякі питання управління об'єктами державної власності на період воєнного стану" від 31 травня 2022 року.

"Це перший крок до покращення корпоративного управління, яке дозволить залучити підприємству інвестиції. Формування наглядової ради на прозорому та відкритому конкурсі за участі комітету з призначення керівників, до якого входять представники як державних органів так і міжнародних організацій, це черговий етап для впровадження кращих норм корпоративного управління в держсекторі", - наводяться в повідомленні слова заступника міністра економіки Олексія Соболєва.

ДП "Ліси України" - один із найбільших лісокористувачів Європи та найбільший лісокористувач України. У його управлінні перебувають 6,6 млн га земель державного лісового фонду.

Як повідомлялося, в Україні з 2016 року розпочалася реформа лісового господарства. У її межах уже впроваджено продаж необробленої деревини на електронних аукціонах. З 2021 року в низці областей у тестовому режимі працює інтерактивна карта розміщення об'єктів переробки деревини.

У галузі впроваджено проєкт "Ліс у смартфоні", який містить перелік лісорубних квитків на заготівлю деревини та дає змогу перевірити законність здійснення рубок на онлайн-карті відомства.

З 1 червня 2023 року Україна запустила пілот електронної видачі лісорубних квитків і сертифікатів походження лісоматеріалів. Крім того, ДП "Ліси України" розпочало пілотний проєкт із закупівлі послуг із заготівлі деревини через електронний майданчик Prozorro.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Обладнання європейських ТЕС покриває лише незначну частку потреб відновлення – топменеджер "ДТЕК"

Настав час сідати за розробку індивідуальних стратегій вкладень банків у держоблігації - голова НБУ

Мінекономіки запустило реформу центрів профтехосвіти Держслужби зайнятості

Фінляндія виділила EUR2 млн Всесвітній продовольчій програмі ООН для надання грошової допомоги українським пенсіонерам

Ситуація в енергосистемі України покращилася, ремонти тривають - прем'єр

Україна націоналізувала активи ще одного російського олігарха на 2 млрд грн - СБУ

Стійкість валютного ринку відновлена і не викликає питань - голова НБУ

Нацбанк України погіршив прогноз інфляції у 2024 р. до 8,5% і у 2025 р. до 6,6%

Нацбанк України поліпшив прогноз зростання ВВП у 2024 р. до 3,7% і погіршив у 2025 р. до 4,1%

НБУ очікувано зберіг облікову ставку 13% і очікує її зниження на початку 2025 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА