13:09 02.05.2024

"Укрнафта" провела перше за 11 років 3D сейсмічне дослідження

1 хв читати

ПАТ "Укрнафта" вперше за 11 років здійснило масштабне 3D сейсмічне дослідження на технологічній площі розміром 98 кв. км.

"Результати дозволять створити якісну геологічну модель родовища", – повідомляється у пресрелізі компанії в четвер.

Кінцевою метою проєкту компанії називають мінімізацію ризиків при бурінні нових свердловин та інтенсифікацію розробки відомих покладів, а також пошук нових об'єктів у межах родовища.

"Отримали цінну геофізичну інформацію від 9559 точок, яку зібрала кабельна телеметрична система за допомогою групи геофонів. Загальний масив сейсмічної інформації має обсяг близько 400 гігабайт", – зазначив директор "Укрнафти" Сергій Корецький.

Зазначається, що отримані матеріали після цифрової обробки, яка триватиме близько двох місяців, матимуть значний потенціал для вивчення геологічної структури родовища: дадуть можливість створити якісну геологічну модель та спрогнозувати властивості колекторів на цільових горизонтах.

"Це допоможе компанії збільшувати підтверджені запаси вуглеводнів і нарощувати видобуток за рахунок успішного буріння нових свердловин та проведення заходів з інтенсифікації існуючих", - підсумували в "Укрнафті".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

Оновлений "транспортний безвіз" з ЄС передбачає низку взаємних зобов'язань щодо ліцензій на перевезення та маркування вантажівок – Шмигаль

Єврокомісія посилила вимоги до українських перевізників у межах транспортного безвізу

ПриватБанк почав приймати заявки на кредитування розподіленої генерації за програмою "5-7-9%"

Ощадбанк акредитував ще один об'єкт "Інтергал-Буд" у Києві для участі в "єОселі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА