12:01 21.05.2024

NovaPay конкуруватиме з банками за зарплатні картки

2 хв читати
NovaPay конкуруватиме з банками за зарплатні картки

Власники картки міжнародного фінансового сервісу NovaPay можуть отримувати на неї заробітну плату від будь-якого українського роботодавця, повідомила пресслужба NovaPay у вівторок.

"Оформити це можна в застосунку - створити паперову або електронну заяву на отримання зарплати на картку NovaPay і передати бухгалтеру підприємства", - йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що в застосунку заповнюються необхідні поля, серед яких дані про роботодавця, тоді як інші особисті дані підтягуються в заяву автоматично, після чого залишається сформувати електронну заяву і підписати її за допомогою "Дія. Підпис".

Серед переваг картки NovaPay компанія називає 20% знижку на оплату послуг доставки "Нової пошти", перекази без обмежень до 50 тис. грн і можливість купівлі облігацій NovaPay.

Як повідомлялося, NovaPay наприкінці 2023 року першою в Україні серед небанківських фінансових установ отримала розширену ліцензію НБУ, що дала змогу відкривати рахунки та випускати картки. За січень-лютий цього року компанія наростила кількість платіжних карток ушестеро - до 78 тис. шт, зокрема кількість активних збільшилася вп'ятеро - до 43,8 тис шт.

Загальна кількість переказів і транзакцій через NovaPay в I кв.-2024 зросла на 18% і 24% і становила 96 млн і 66,1 млрд відповідно.

NovaPay - це заснований 2001 року міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи Nova і забезпечує фінансові послуги онлайн і офлайн у відділеннях "Нової пошти". За даними на сайті, у компанії працюють близько 13 тис. працівників у більш ніж 3,6 тис. відділеннях "Нової пошти" по всій Україні. За даними Національного банку України, компанія займає 35% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

УКАБ наполягає на поновленні АМКУ справи про зловживання "УЗ" монопольним становищем на ринку вантажоперевезень агротоварів

Україна вже зібрала 100 тис. тонн урожаю зернових - Мінагрополітики

Зниження облікової ставки з 13,5% до 13% підтримали 9 з 11 членів КМП НБУ - підсумки дискусії

КМП НБУ в думці про динаміку облікової ставки у 2024 р. розділився як 7:4 на користь зниження ще на 0,5-1 п.п.

"Укрнафта" стала лідером видобувної галузі з доходом 95,17 млрд грн за 2023 р.

Мінвідновлення закликало до 10 липня повернути всі фури з ЄС до України для оновлення документів

Обіцяні G7 та ЄС кошти Україні від російських активів не зменшують розміру українських претензій до РФ у судах - міністр юстиції

Сформовано наглядову раду "Енергоатому"

Запуск механізму кешбеку за програмою "Купуй українське" заплановано на початок вересня

Малий і середній бізнес може отримати грант на розвиток власного експорту в сумі до EUR40 тис. - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА