Інтерфакс-Україна
18:55 06.06.2024

"Укренерго" на останній робочий день встановило ліміти споживання е/е для кожного регіону на всю добу

1 хв читати
"Укренерго" на останній робочий день встановило ліміти споживання е/е для кожного регіону на всю добу

НЕК "Укренерго" на п'ятницю, 7 червня, встановила ліміти споживання для всіх регіонів із 00:00 до 24:00, пояснюючи це дефіцитом ресурсу в енергосистемі, що зберігається.

Для дотримання лімітів оператори системи розподілу (ОСР, обленерго) застосовуватимуть графіки погодинних відключень, повідомляють в оновленні "Укренерго" в телеграмі в четвер увечері.

Перевищення лімітів споживання е/е може спричинити застосування аварійних відключень для всіх категорій споживачів, попередила НЕК.

Як повідомлялося, ліміти енергоспоживання з цілодобовою розбивкою почали запроваджувати з понеділка, 3 червня, після виходу в ремонт у вихідні двох енергоблоків АЕС. Аварійні вимкнення застосовувалися у вівторок і середу в половині областей України через суттєве перевищення лімітів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ оштрафував "Лінеура Україна" на 9,6 млн грн та попередив "Укрпошту" через неналежний фінмоніторинг

СОТ поліпшила прогноз світової торгівлі товарами у 2025 р. до зростання на 0,9% зі спаду на 0,2%

Укрзалізниця планує збільшити частку денного швидкісного руху до 30% за 3 роки

Британський суд видав наказ про арешт активів ексвласника банку "Фінанси та кредит" Жеваго через несплату 1,5 млрд грн

Українці у липні збільшили чисту купівлю готівкового євро до еквівалента $312 млн – НБУ

Зиски від об’єднання енергоринків України та Європи в рази переважать витрати на цей процес – СЕО "Укренерго"

Агрегатори будуть одними з ключових гравців спільного енергоринку України та Європи – СЕО "Укренерго"

НБУ планує дозволити небанківським установам отримувати ліцензію на валютні операції

Інфляція у річному вимірі скоротилася до 14,1% після дефляції 0,2% у липні - Держстат

"Укрнафта" планує збільшити проливи на колишніх АЗК Shell та підвищити частку паливного бізнесу в доходах до 16-20%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА