10:52 13.06.2024

Девелопер Ocean Mall готує його до відкриття до кінця року і готовий брати участь у приватизації Ocean Plaza

3 хв читати
Девелопер Ocean Mall готує його до відкриття до кінця року і готовий брати участь у приватизації Ocean Plaza

ТРЦ Ocean Mall (Київ) готують до введення в експлуатацію наприкінці 2024 року, інвестор проєкту готовий брати участь у приватизаційному аукціоні на ТРЦ Ocean Plaza з метою об'єднати проєкти, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" директор групи Mandarin Plaza Олександр Черницький.

"На цьому етапі будівля ТРЦ Ocean Mall готова на 90%. Добудова і введення в експлуатацію залежать від дуже багатьох чинників, зокрема від дефіциту будівельних кадрів. Але ми сподіваємося, що вдасться ввести об'єкт в експлуатацію до кінця 2024 року", - повідомив він у кулуарах RAU Expo - 2024 у середу в Києві.

Директор Mandarin Plaza позитивно прокоментував повідомлення про новий позов Мін'юсту до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) щодо застосування санкцій до російських олігархів Аркадія Ротенберга та його сина, а також їхніх бізнес-партнерів Олександра Пономаренка та Олександра Скоробогатька. Як повідомлялося, до стягнення заявлено права вимоги компанії-нерезидента, пов'язаної з відповідачами, зокрема, право вимоги за трьома кредитними договорами ТРЦ Ocean Plaza від 2009 і 2014 років, укладеними між ТОВ "Інвестиційний союз "Либідь" і компанією Ethoder Investments Limited.

"Безумовно, "очищений", без потенційних проблем, об'єкт викличе більше інтересу на приватизаційному аукціоні. Ми готові в ньому брати участь, адже, по суті, ТРЦ Ocean Plaza - перша частина цілого проєкту, другою є Ocean Mall", - нагадав Черницький.

Він ухилився від запитання про обсяг інвестицій в Ocean Mall. "Хоч би як це звучало наївно й оптимістично, але ми вважаємо, що проєкт ми повинні добудувати, скільки б це не коштувало", - прокоментував Черницький.

За його словами, проєкт на Либідській площі під час реалізації було скориговано в бік підвищення вимог безпеки.

"Він зараз - найсучасніший за рівнем захисту і швидкості, оптимальності шляхів евакуації, щоб люди максимально швидко опинилися в безпечному місці. Ми працюємо з ДСНС, нас консультує профільний фахівець із безпеки", - сказав Черницький.

Він також повідомив, що одразу ж після запуску Ocean Mall девелопер готовий розпочинати реалізацію наступного проєкту: "Мова про ТРЦ "Лісова". Проєкт був готовий, зараз він адаптований і оптимізований під нові реалії. На мою думку, він став ще красивішим".

Як повідомлялося, у планах девелопера створення мережі з 11 мегамолів.

ПрАТ "Мандарин Плаза", девелопер ТРЦ Lavina Mall, Blockbuster Mall і Ocean Mall (усі - Київ), у 2023 році отримало 248,128 млн чистого збитку проти 342,588 млн грн чистого збитку попереднього року, зобов'язання зросли до 2 млрд 911 млн грн, що на 20% більше за зобов'язання 2022 року.

ПрАТ "Мандарин Плаза" (до 2011 року - ЗАТ) створено 2000 року. Займається девелоперською діяльністю в сегменті будівництва та експлуатації торговельно-офісних центрів.

Згідно з даними НКЦПФР, єдиним акціонером і кінцевим бенефіціаром підприємства є Дорохіна Марина Вагіфівна.

Статутний капітал ПрАТ "Мандарин Плаза" становить 15,8 млн грн.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Погіршення бізнес-динаміки на наступні пів року прогнозують більше половини підприємств

"Укрфінжитло" погодило збільшення ПриватБанком ліміту кредитування програми "єОселя" до 8,5 млрд грн

Український ритейл аналізує раціональність імпорту електроенергії

Суд за клопотанням ФГВФО заарештував гроші та майно Жеваго на всіх рахунках у межах забезпечення позову у справі "ФіК" на 46 млрд грн

Банкіри очікують збереження Нацбанком облікової ставки 13% через прискорення інфляції

Львів залучить 60 млн грн кредитних ресурсів для будівництва крематорію

"Нафтогаз" має ресурс для електрогенерації з суттєвим запасом - голова компанії

ЄБА, AmCham і "Укртютюн" закликали парламент підтримати урядову версію законопроєкту про тютюнові акцизи

Орбіта КШЕ поповнилася БФ DefDev та ГО Kyiv Global Outreach - президент КШЕ

"УкрАвто Груп" у рамках ребрендингу уніфікує назви своїх автосервісних центрів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА