Інтерфакс-Україна
15:59 02.07.2024

УЗ запускає контейнерні та контрейлерні поїзди до німецького порту Дуйсберг

2 хв читати
УЗ запускає контейнерні та контрейлерні поїзди до німецького порту Дуйсберг

"Укрзалізниця" (УЗ) планує запустити регулярні контейнерні та контрейлерні поїзди між Україною і найбільшим внутрішнім річковим портом у Європі Дуйсбург (Німеччина), повідомила пресслужба компанії.

Відповідний меморандум укладено з власником і керуючою компанією порту Duisburger Hafen Aktiengesellschaft, ідеться в повідомленні УЗ у телеграм-каналі у вівторок.

Зазначається, що завдяки співпраці з найбільшим у світі річковим портом УЗ зможе організовувати зовсім новий сервіс door to door для українських та європейських клієнтів.

Перший поїзд за маршрутом термінал ЦТС Ліски - порт Дуйсбург вирушить уже цього літа.

Зазначається, що до перевезення прийматимуть всі вантажі, які транспортуються залізницею або автотранспортом.

"Обираючи нову послугу, клієнт зможе чітко прогнозувати кінцеву вартість перевезення та строки доставки, адже поїзд прямуватиме без черг на кордоні. Також вагомою перевагою залізниці є значно менший вплив на забруднення довкілля", - наголошується в повідомленні.

Компанія Duisburger Hafen AG, частина акціонерного капіталу якої належить Федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія та м. Дуйсбург, є власником і керуючою компанією порту Дуйсбург.

Порт розташований поблизу місця злиття річок Рур і Рейн, приблизно за 190 км від Північного моря. Він є найбільшим внутрішнім річковим портом не лише в Європі, а й у світі. У порту розташовано вісім контейнерних терміналів. Наявні можливості надають змогу відправляти вантажі до інших країн Європи, Близького Сходу та Африки.

Порт Дуйсбург обробляє 4,3 млн TEU (20-футових стандартних контейнерів). До нього ведуть водні та залізничні шляхи, автомобільні дороги.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА