Інтерфакс-Україна
13:26 05.07.2024

"Укрнафта" розпочала бурити нову свердловину на заході країни

2 хв читати
"Укрнафта" розпочала бурити нову свердловину на заході країни

ПАТ "Укрнафта" розпочало буріння нової розвідувальної свердловини на заході України, повідомив на фейсбук-сторінці директор товариства Сергій Корецький у п'ятницю.

"Проєктна глибина - 2754 метри. Заплановано, що нова свердловина розкриє продуктивні пласти менілітових відкладень", - написав він.

Компанія виконує роботи власним верстатом - силами структурної одиниці "Укрнафта Буріння".

Прогнозний початковий дебіт очікується на рівні 16 тонн на добу.

Як нагадав очільник компанії, "Укрнафта" також готується до зведення двох нафтових свердловин на сході країни, які сукупно даватимуть понад 100 тонн нафти на добу. Обидві мають проєктні глибини близько 4,5 км.

Як повідомлялося, "Укрнафта" 2023 року збільшила видобуток нафти із конденсатом на 3% (на 39,9 тис. тонн) порівняно з 2022 роком - до 1 млн 409,9 тис. тонн, газу - на 5,8% (на 60,4 млн куб. м), до 1 млрд 97,4 млн куб. м.

Компанія визначає стратегічною метою до 2027 року подвоїти видобуток нафти і природного газу до 3 млн тонн і 2 млрд куб. м відповідно.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС. У березні 2024 року компанія вступила в управління активами Glusco і загалом оперує 545 АЗК - 460 власних і 85 в управлінні.

Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКартка", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. У листопаді 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передання державі частки корпоративних прав компанії, яка належала приватним власникам і якою наразі управляє Міноборони.

ОСТАННЄ

Мін’юст спростовує інформацію щодо "нових правил" купівлі нерухомості з 1 січня 2026 року

Клієнти банків отримали змогу в режимі 24/7 відстежувати проходження своїх платежів – НБУ

Бізнес у листопаді погіршив оцінки ділової активності нижче нейтрального рівня – НБУ

Підвищення "Укрзалізницею" тарифів на вантажоперевезення критично вплине на агроекспорт - ВАР

"Будшляхмаш" у середині 2026р. планує почати випуск автомобільних рам в Броварах в новому виробничому комплексі - Кисилевський

Європейський центральний банк відмовився від ролі фінансового гаранта в разі використання ЄС російських заморожених активів

Fitch знизило рейтинг латвійської авіакомпанії airBaltic до "CCC+"

Нацбанк відкрив нову серію обігових монет з монет АРК Крим, Донецька та Луганська області

Валютні інтервенції НБУ в листопаді зменшились на 1%, гривня подешевшала до долара на 0,5%

НБУ виніс "Укрпошті" письмове застереження за порушення на платіжному ринку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА