Інтерфакс-Україна
19:06 12.07.2024

Кабмін дозволив районним військовим адміністраціям погоджувати підвищення зарплат на прифронтових територіях

1 хв читати
Кабмін дозволив районним військовим адміністраціям погоджувати підвищення зарплат на прифронтових територіях

Кабінет міністрів дозволив районним військовим адміністраціям погоджувати нарахування підвищених заробітних плат співробітникам на прифронтових територіях, повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Сьогодні Кабмін вніс розроблені Мінреінтеграції зміни до постанов від 25 квітня 2023 року №391 та від 25 серпня 2023 року №928. Ці документи стосуються механізму підвищення зарплат співробітникам, які працюють в умовах інтенсивних обстрілів на території активних бойових дій. Йдеться і про державних службовців, і про працівників державних установ", - ідеться в повідомленні міністерства.

Зазначається, що раніше список співробітників узгоджувався з відповідною обласною військовою адміністрацією.

"Тепер, щоб цей процес відбувався більш оперативно, такий перелік погоджуватимуть районні військові адміністрації", - додали у відомстві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чисті валютні інтервенції НБУ за минулий тиждень зросли на 21,1%

Корейський виробник асфальтобетону SG співпрацюватиме з Агентством відновлення України

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання 101,7 тис. абонентів у трьох областях

OKKO GROUP перетворюється в диверсифіковану енергетично-аграрну компанію – СЕО

Bukovel доєднався до міжнародної програми Climate Friendly Travel

Єврокомісія погіршила прогноз зростання ВВП України у 2025р до 2,0%, у 2026р - до 4,7%

Втрати ОККО від наслідків війни склали приблизно $120 млн – СЕО

Кабмін розглядає виділення УЗ в травні 4,3 млрд грн компенсації збитків від пасажирських перевезень у прифронтових районах

Кабмін затвердив порядок підтвердження та зарахування часу роботи в іншій державі до страхового стажу

"Укрзалізниця" перебуває в процесі аналізу можливих комплексних рішень щодо єврооблігацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА