Інтерфакс-Україна
11:17 28.02.2025

САП і НАБУ викрили співвласника української фармкомпанії за спробу підкупу голови Держлікслужби

1 хв читати
САП і НАБУ викрили співвласника української фармкомпанії за спробу підкупу голови Держлікслужби

САП і НАБУ викрили співвласника української фармацевтичної компанії за спробу підкупу голови Держлікслужби Романа Ісаєнка за $10 тис. за сприяння в отриманні дозвільних документів іноземним підприємством.

Як повідомляє Держлікслужба в пресрелізі, згідно з інформацією, оприлюдненою НАБУ, прокурор САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ направив до суду обвинувальний акт стосовно громадянина, якого викрили на спробі підкупу Ісаєнка.

Згідно з інформацією Держлікслужби, в влітку 2024 року напередодні проведення інспектування одного з іноземних виробників лікарських засобів щодо отримання сертифікату GMP на адресу голови Держлікслужби надійшла пропозиція “вирішити питання позитивного інспектування” неправомірним способом. Під час перевірки було виявлено численні порушення, значна частина яких була критичною. Держлікслужба ухвалила рішення відмовити у видачі Сертифіката відповідності GMP, тим самим не допустила на ринок неякісні лікарські засоби.

Під час передачі неправомірної вигоди НАБУ і САП спільно з СБУ викрили особу – співвласника української фармкомпанії, який реалізовував на території ліки від одного з заводів колишнього СРСР, та повідомили йому про підозру.

«Держлікслужба, незважаючи на періодичний інформаційний тиск та упереджені оцінки, завжди дотримується принципів об’єктивності та толерантності до суб’єктів господарювання. Ми розуміємо труднощі, з якими стикається бізнес у фармацевтичній сфері, та готові допомогти у вирішенні проблем, але виключно в рамках закону», - наголошує Держлікслужба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Херсону керованими авіабомбами, пошкоджено автомобільний міст і житлові будинки

Нікопольщина зазнала обстрілів з артилерії та FPV-дронів, пошкоджено промисловий об’єкт і житлові будинки

Слуга Народу" розглядає питання виключення Кузнєцова з партії — заява

НАБУ/САП: Організована злочинна група за участю нардепа діяла у 2024-2025 рр., чотирьох осіб затримано

НАБУ і САП доповіли Зеленському про викриття масштабної корупції при закупівлі дронів і РЕБ за участю нардепа

Удар російського БпЛА забрав життя дитини на Сумщині

НАБУ і САП про викриття нардепа й чиновників на хабарі: відкати сягали 30%

Командувач Нацгвардії вже відсторонив фігурантів гучної справи

Розвідка Британії: Росія намагається оточити Покровськ, мета - перерізати логістику ЗСУ

На Харківщині поранено 6-річну дитину через удар російського FPV-дрона по автівці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА