Інтерфакс-Україна
14:28 15.07.2025

В Україні в промислових масштабах фальсифікували пестициди провідних агроконцернів Європи та США - Нацполіція

1 хв читати
В Україні в промислових масштабах фальсифікували пестициди провідних агроконцернів Європи та США - Нацполіція
Фото: https://t.me/UA_National_Police/

Національна поліція України ліквідувала масштабну схему фальсифікації сільськогосподарської продукції провідних світових агроконцернів: до складу злочинної спільноти входило вісім угруповань, учасниками яких було понад 20 громадян України.

"Зловмисники організували вісім підпільних цехів, де в промислових масштабах виготовляли пестициди. Сировину для їх виробництва, яка містила сильнодіючі та отруйні речовини, фігуранти замовляли та отримували з Китаю", - повідомляє Нацполіція в телеграм-каналі у вівторок.

За інформацією поліції, надалі члени угруповання маркували незаконно виготовлену с/г продукцію товарними знаками провідних агрохімічних компаній Європи та США.

"З цією метою на території Київської та Одеської областей створили два цехи з виробництва відповідної поліграфічної продукції (захисних голограм, етикеток, упаковок, інструкцій тощо)", - уточнюють в Нацполіції.

Згідно з повідомленням, збут фальсифікованої продукції під виглядом оригінальних товарів здійснювався на території України та країн Європейського Союзу через онлайн-магазини та логістичні компанії.

Правоохоронці провели 89 обшуків на території 12 областей та вилучили фальсифікату на 100 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

ГУР здобули секретні дані про новітній атомний підводний крейсер РФ

РФ просуває пропаганду в Латинській Америці під виглядом культурної співпраці — ЦПД

Федоров: у "Дії" стався технічний збій через оновлення сертифікатів безпеки

Сенат США відклав ухвалення санкцій проти Росії, залишивши рішення Трампу - ЗМІ

У роботі застосунку "Дія" стався технічний збій

Захисники України в ніч на 3 серпня знищили 61 із 83 задіяних ворогом засобів повітряного нападу

Зеленський у День Повітряних сил: Дякую пілотам, інженерам, технічним працівникам, зенітникам, кожному, хто тренує, і всім, хто допомагає

Харківщина зазнала масованих атак: постраждали мирні жителі, зокрема дитина, одна людина загинула

Глава МЗС Британії відчував провину через зустріч Зеленського з Трампом в Овальному кабінеті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА