Інтерфакс-Україна
08:25 26.09.2024

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури – ОВА

1 хв читати

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

"Під час повітряної тривоги Прикарпаття атакували ворожі цілі. Пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури", - написала вона в телеграмі.

За її словами, наразі частина міста частково залишилася знеструмленою. Енергетики вже працюють над відновленням енергопостачання.

Для ліквідації наслідків на місце події оперативно прибули всі відповідні служби. Пожежу, що виникла на місці падіння, ліквідовано. Обійшлося без постраждалих.

"Ще раз закликаю всіх мешканців краю не нехтувати сповіщеннями про повітряну тривогу, бо ворог не припиняє спроб знищити нашу інфраструктуру", - наголосила очільниця ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

Галущенко і Гринчук опублікували електронні декларації, які подаються при звільненні

Заступниця голови ОП Ковальська: 704 релігійні об’єкти постраждали в результаті агресії РФ

Заступниця голови ОП Ковальська: Планується, що до кінця року до ГКУС приєднаються ще 7 іноземних вишів

Через російськи обстріли в Одесі знеструмлений житловий масив, є руйнування житла – ОВА

Трамп підписав оборонний бюджет США у 901 млрд доларів на 2026 рік

Сили безпілотних систем уразили за добу 1011 ворожих цілей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА