Інтерфакс-Україна
08:25 26.09.2024

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури – ОВА

1 хв читати

На Прикарпатті внаслідок російської атаки пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури, повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

"Під час повітряної тривоги Прикарпаття атакували ворожі цілі. Пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури", - написала вона в телеграмі.

За її словами, наразі частина міста частково залишилася знеструмленою. Енергетики вже працюють над відновленням енергопостачання.

Для ліквідації наслідків на місце події оперативно прибули всі відповідні служби. Пожежу, що виникла на місці падіння, ліквідовано. Обійшлося без постраждалих.

"Ще раз закликаю всіх мешканців краю не нехтувати сповіщеннями про повітряну тривогу, бо ворог не припиняє спроб знищити нашу інфраструктуру", - наголосила очільниця ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві судитимуть посадовця КС, який організував схему для ухилянтів

Посли G7 зустрілися з українськими лідерами опозиції

В Іспанії затримано колишнього першого заступника секретаря РНБО Гладковського, обвинуваченого в завданні збитків державі на 17,4 млн грн

17-й пакет санкцій для РФ буде остаточно затверджено Радою ЄС 20 травня

Кабмін затвердив необхідні для відкриття 1-го переговорного кластеру з ЄС дорожні карти

КМІС: 51% українців прихильні до спільного мирного плану Європи і України

Стрілянину в київському готелі вчинив нетверезий житель Хмельниччини

ЄС погодив 17-й пакет санкцій проти Росії, до списку внесено ще 189 суден тіньового флоту

Директор-художній керівник Молодого театру Білоус залишив посаду за угодою сторін

Петиція щодо звільнення директорки департаменту охорони здоров'я КМДА Гінзбург отримала "мовчазну згоду" – ініціатор

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА