Інтерфакс-Україна
07:51 20.12.2025

У Миколаєві через відключення е/е на маршрути вийдуть 37 тролейбусів з автономним ходом

1 хв читати
У Миколаєві через відключення е/е на маршрути вийдуть 37 тролейбусів з автономним ходом

У Миколаєві через відключення електроенергії на тлі ворожої атаки на маршрути вийдуть курсуватимуть 37 тролейбусів PTS з автономним ходом, повідомив мер міста Олександр Сєнкевич.

"Сьогодні, у зв’язку з відключеннями електроенергії, на маршрутах міста курсуватимуть 37 тролейбусів PTS з автономним ходом до 20 км", - написав він у телеграмі.

За словами Сєнкевича, рух трамваїв та тролейбусів марки Дніпро тимчасово призупинено.

Він закликав пасажирів уважно стежити за маршрутом руху: водії під час поїздки додатково оголошуватимуть напрямок руху та кінцеву зупинку.

 

ОСТАННЄ

Нацполіція повідомляє про викриття міжнародної мережі з легалізації коштів на понад EUR1,6 млн

Міненерго співпрацює з МВС над прогнозуванням наступних атак РФ на енергооб'єкти – Некрасов

Три пункти допомоги УЧХ працюють у Вишгороді

Посадовці "Укренерго" підозрюються у заволодінні електроенергією без її фактичної оплати – Офіс генпрокурора

Польща направила $87 млн на організацію виробництва систем ППО - Міноборони

Синоптики попереджають про сильний вітер вдень у західних, Житомирській та Вінницькій областях

Справжня передноворічна погода прийшла в Україну - 30-31 грудня будуть зі снігом, легким морозом та ожеледицею

Американській стороні не подобається слово "репарація", вони говорять про компенсацію з боку РФ – Зеленський

Одна людина загинула, ще одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Оріхів

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА