Інтерфакс-Україна
18:08 01.11.2025

Кількість постраждалих в Миколаєві збільшилась до 19 – ОВА

1 хв читати

Кількість постраждалих внаслідок російського удару по Миколаєву в суботу вранці збільшилась до 19 осіб, повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Станом на зараз збільшилась кількість постраждалих до 19. Серед них 9-річна дівчинка, їй допомога надана амбулаторно", - написав Кім в телеграм-каналі.

Він додав, що ще чотирьом постраждалим медична допомога була також надана амбулаторно, інші - залишаються в лікарні.

Як повідомлялося, близько 07:20 в суботу, 1 листопада, росіяни вдарили балістичною ракетою (попередньо "Іскандер М" з касетною бойовою частиною) по Миколаєву.

Раніше було відомо про одного загиблого і 15 поранених.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА