Інтерфакс-Україна
18:22 05.12.2025

Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

1 хв читати
Матеріали про порушення прав військових в окремих підрозділах мають отримати подальшу правову оцінку – командування Сухопутних військ

Повідомлення про виявлені під час перевірок порушення прав військовослужбовців у окремих штурмових підрозділах вимагають особливої уваги, заявили у командуванні Сухопутних військ Збройних сил України.

"Робота Військового омбудсмана демонструє те, що механізми контролю в оборонному секторі діють і здатні виявляти проблеми там, де вони виникають. Важливо, що йдеться про окремі підрозділи, а не про систему в цілому. Більшість командирів та військовослужбовців дотримуються військових стандартів, зберігають дисципліну та повагу до побратимів. Матеріали, передані правоохоронним органам, мають отримати подальшу правову оцінку у встановленому порядку", - наголошується в повідомленні в телеграм-каналі.

В командуванні зазначили, що захищеність військовослужбовців та відповідність служби стандартам є принциповими питаннями.

"Контроль, прозорість і реагування на сигнали дозволяють зміцнювати військо навіть у найважчі часи", - резюмували в командуванні.

Раніше військовий омбудсмен Ольга Решетилова заявила, що в ході перевірок у деяких штурмових полках ЗСУ виявили факти масового порушення прав військовослужбовців. Як розповіла Решетилова в інтерв’ю "Лівому берегу", в деяких підрозділах перевірки виявили випадки побиття, незаконного позбавлення волі, погроз життю і здоров’ю військовослужбовців та їхніх рідних.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА