Інтерфакс-Україна
09:26 17.04.2024

РФ запустила агітпоїзди до регіонів для залучення охочих підписувати контракт із російською армією - ГУР

1 хв читати
РФ запустила агітпоїзди до регіонів для залучення охочих підписувати контракт із російською армією - ГУР

РФ збільшила агітаційні заходи в регіонах із метою забезпечити чисельність військовослужбовців, готових підписати контракт із російською армією, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Представникам російського режиму у регіонах кремль спустив вимоги виконати план весняного призову і не допустити його зриву, оскільки зниження кількості строковиків означатиме зменшення чисельності охочих підписувати контракт з російською армією, яка продовжує геноцидну війну проти України та окупацію наших територій", - ідеться в повідомленні.

У ГУР зазначають, що "активізація інформаційного впливу на населення в російських регіонах включає посилену глорифікацію військових та розповсюдження наративу, ніби строкова служба гарантує неучасть у бойових діях проти України".

Для агітації, зокрема, залучають російську залізницю. Так, вагони пасажирських поїздів та електричок розфарбовують мілітаристськими принтами, прославляючи військову службу, російську зброю і техніку, розповіли в українській розвідці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Світового пласту та засновник першої піцерії в Україні Спольський помер на 74 році життя

Неділя з понеділком обіцяють бути в Україні теплими, з туманом та майже без опадів

Соціальна сфера підключена до опалення на понад 60% - Мінрозвитку

Польська громада Одеси в День всіх святих вшанувала розстріляних у 1937-41рр – міська влада

Київ та Дніпро скасовують дозвіл їздити швидше 50 км/год на певних дорогах з 1 листопада – МВС

Загиблий є в Миколаєві внаслідок ракетного удару, серед 15 постраждалих є дитина – обладміністрація

Двоє жителів Херсону загинули під обстрілами, в області за добу 21 поранений, пошкоджені 8 багатоповерхівок - поліція

ППО знешкодила вночі 206 з 223 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

На Сумщині за добу зафіксовано 82 обстріли, семеро постраждалих цивільних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА