Вибори
15:38 21.04.2019

Зеленський пояснив поліцейському, що продемонструвати заповнений бюлетень його попросили журналісти

2 хв читати
Зеленський пояснив поліцейському, що продемонструвати заповнений бюлетень його попросили журналісти

Поліцейські склали протокол про адміністративне порушення з боку кандидата на посаду президента України Володимира Зеленського за те, що він показав заповнений виборчий бюлетень. Матеріали буде передано в суд.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, поліцейські прибули у виборчий штаб кандидата, де і склали на В.Зеленського адміністративні матеріали за ст. 212-10 (порушення обмеження щодо ведення передвиборчої агітації) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 30-ти до 50-ти мінімумів доходів громадян. Як пояснив головний юрист передвиборчого штабу В.Зеленського Вадим Галайчук, це становитиме від 510 до 850 грн.

"Матеріали буде передано на розгляд суду", - зазначили в поліції.

На відео в YouTube "Зе! Команда" продемонструвала, як двоє поліцейських прибули в штаб В.Зеленського. Він вивчає статтю в Кодексі про адміністративні правопорушення.

На запитання поліцейського, навіщо він показав свій бюлетень, кандидат сказав, що його про це попросили журналісти.

"Я не зорієнтувався і показав", - сказав він.

На зауваження поліцейського, що він має скласти адмінпротокол, В.Зеленський відреагував: "Порушив. Закон є закон".

Як повідомлялося, після голосування В.Зеленський на виборчій дільниці продемонстрував заповнений бюлетень, в якому "хрестик" стоїть навпроти його прізвища.

У МВС заявили, що поліція перевіряє інформацію щодо демонстрації кандидатом В.Зеленським свого виборчого бюлетеня після голосування, після чого дасть правову оцінку цьому факту.

Пізніше з'явилася інформація про те, що правоохоронці вручають В.Зеленському протокол про адміністративне порушення за те, що він показав заповнений виборчий бюлетень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський привітав Марка Карні зі вступом на посаду прем’єр-міністра Канади

Зеленський обговорив із головами МЗС Австрії і Португалії оборонну підтримку України

Україна сприймає американську пропозицію безумовної тиші в небі, на морі, на фронті - Зеленський

Зеленський поговорив із президентом Євангельської асоціації Біллі Грема

Зеленський планує проінформувати Ердогана щодо української готовності до швидкої дипломатії

Україна представить свою позицію на саміті європейських партнерів в суботу

Зеленський закликав всіх, хто може вплинути на Росію, зробити рішучі кроки для тиску на РФ

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА