Інтерфакс-Україна
14:39 20.11.2025

Ексчиновниці КМДА повідомлено про підозру через закупівлю техніки з переплатою в 11 млн грн

1 хв читати

Прокурори Київської міської прокуратури повідомили про підозру у службовій недбалості під час закупівлі спеціалізованих автомобілів для столичних рятувальників колишній посадовиці одного із департаментів Київської міської державної адміністрації.

"Підозрювана була уповноваженою особою із закупівель. Вона мала вжити заходів для визначення середньоринкових цін на автомобілі, які закуповували, однак не зробила цього. Внаслідок цього машини для рятувальників придбали за завищеними цінами зі збитками у майже 11 млн грн", - повідомляється на сайті прокуратури без уточнення імені та посади ексчиновниці.

Повідомляється, що дії жінки, яка зараз є адвокаткою, кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України - неналежне виконання своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжких наслідків державним інтересам.

Раніше про підозру у службовій недбалості під час закупівлі спецавтомобілів для рятувальників повідомили директору департаменту муніципальної безпеки КМДА.

На початку жовтня столична прокуратура повідомила про висунуті підозри 12 посадовцям комунальних підприємств та райадміністрацій, дії яких спричинили збитки столичному бюджету майже на 73 млн грн. Серед підозрюваних - директор департаменту муніципальної безпеки КМДА, який не організував та не проконтролював визначення очікуваної вартості спеціалізованих автомобілів та обладнання до них, внаслідок чого машини придбали за завищеними цінами, переплативши майже 11 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА