Інтерфакс-Україна
13:52 30.09.2024

Голова комітету Ради Мережко про довибори до сенату Чехії: Головне, що партії-прихильники України зберегли більшість

1 хв читати
Голова комітету Ради Мережко про довибори до сенату Чехії: Головне, що партії-прихильники України зберегли більшість

Україні важливо, що після довиборів до сенату Чехії партії, які підтримують нашу країну, зберегли парламентську більшість, вважає голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція "Слуга народу").

"Що стосується результатів виборів у Чехії, то для нас головне, що партії, які є стійкими прихильниками допомоги Україні, зберегли більшість у парламенті цієї країни. На сьогодні Чехія є одним із найактивніших союзників України і збереже такий курс надалі", - сказав Мережко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Він наголосив, що Чехія є членом НАТО і ЄС і "ми можемо розраховувати на підтримку Чехії в процесі приєднання України до цих організацій".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС буде продовжувати надавати Україні довгострокову фінпідтримку – висновки Європейської ради

Білий дім не має наміру найближчим часом ухвалювати рішення про наступного главу ФРС - ЗМІ

Європейска рада не змогла ухвалити 18-ий пакет санкцій для РФ, робота буде продовжена – висновки саміту

Саміт ЄС закликав до припинення вогню в Газі та звільнення всіх заручників

Фіцо: Словаччина буде просити Європейську раду відкласти голосування щодо санкцій проти Росії

ЄС відкриє перший кластер про переговори з Молдовою про вступ 4 липня

Заступниця голови фракції "Голос" про саміт НАТО: Все пройшло не так погано, як могло б

Політика не повинна переважати і спричиняти хаос в управлінні містом - Кличко на нараді у КМДА

В Орбана оголосили результати т.зв. референдуму щодо України в ЄС

Орбан: Угорщина заперечує членство України в ЄС через війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА