Інтерфакс-Україна
22:47 25.01.2025

ГУР та МЗС повернули трьох українських моряків з полону єменських хуситів

1 хв читати

Українські моряки, звільнені з полону в результаті операції ГУР МО та МЗС України, повернулись в Одесу, повідомило Головне управління розвідки Міноборони в суботу.

“Те, що сьогодні відбулось ― результат злагодженої тривалої роботи великої кількості людей. Спецоперацію реалізовано за дорученням Президента України та завдяки всебічній підтримці Королівського Офісу Султанату Оман”, ― сказала представниця ГУР МОУ Ольга Мосьондз під час зустрічі моряків з рідними в Одеській ОДА.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України спільно з Міністерством закордонних справ повернули додому трьох моряків, членів екіпажу судна Galaxy Leader, які перебували у полоні єменських хуситів протягом 14 місяців ― з листопада 2023 року.

Джерело: https://gur.gov.ua/content/vdoma-v-odesi-ridni-zustrily-vriatovanykh-z-iemenskoho-polonu-moriakiv.html

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА