Інтерфакс-Україна
17:27 06.02.2024

Пані посол США в Дніпрі зустрілася з місцевою владою та відвідала лікарню ім. Мечникова

1 хв читати

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк провела в м. Дніпрі зустріч із мером Борисом Філатовим, головою обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком, а також відвідала Дніпровську клінічну лікарню ім. Мечникова.

"Сьогодні я здійснила поїздку на схід до Дніпра, де мене надихнула сила і стійкість цього четвертого за величиною міста України. Ми обговорили виклики і можливості з мером Філатовим і головою обласної військової адміністрації Лисаком. Я пишаюся тим, що Дніпро є містом-побратимом мого рідного міста Гранд-Рапідс у штаті Мічиган", - написала пані посол у соцмережі Х у вівторок.

Окрім того, Брінк побувала в Дніпровській клінічній лікарні ім. Мечникова і висловила подяку команді лікарів.

"Повернення до знаменитої лікарні ім. Мечникова, яку я вперше відвідала у 2016 році, надихає. Я зустрілася з її рішучим персоналом, який піклується про українських героїв із передової. Я була зворушена зустріччю з цими хоробрими героями та відчула їх оптимізм. Пишаюся тим, що завдяки американській допомозі лікарня забезпечена електрикою", - повідомила посол.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

Мерц обговорить з Трампом війну в Україні під час візиту до США 5 червня

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

Через ворожі удари по Куп’янську та Вовчанських Хуторах загинула жінка, постраждали три мирних жителі

Кількість постраждалих внаслідок ворожих авіаударів по передмістю Харкова зросла до семи

Сирський провів підсумкову нараду за результатами діяльності ЗСУ у травні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА