Інтерфакс-Україна
16:22 03.10.2025

Зустріч фракції "Слуга народу" з президентом запланована наступного тижня - Палійчук

1 хв читати
Зустріч фракції "Слуга народу" з президентом запланована наступного тижня - Палійчук

Зустріч президента України Володимира Зеленського з фракцією "Слуга народу" планується, як і було раніше оприлюднено, в період з 6 по 10 жовтня, наголосила речниця фракції Юлія Палійчук.

"На попередньому засіданні фракції за участі президента було ухвалено рішення, що наступна зустріч з фракцією планується в період з 6 по 10 жовтня. Ми про це повідомляли офіційно", - сказала Палійчук у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у п’ятницю.

Вона підкреслила, що немає ніякої вимоги від президента скликати фракцію, є домовленість народних депутатів із Зеленським про зустрічі.

"Під час минулої зустрічі з фракцією (у вересні - ІФ-У) голова держави наголосив на тому, що такі зустрічі потрібно проводити частіше, не рідше одного разу на місяць", - зазначила Палійчук.

Вона також звернула увагу, що "ні про які кадрові рішення зараз мова не йде".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: За час Добропільської операції звільнено 180,8 кв. км, вживаються заходи для недопущення просування ворога на Покровському напрямку

Один із керівників БЕБ Одещини затриманий за підозрою у веденні бізнесу з РФ - СБУ

Президент і прем’єр Фінляндії укладуть із Трампом угоду про криголами

Для забезпечення сполучення з прифронтовими областями залучено резервний транспорт і автобуси – Сумська ОВА

Водій комунального підприємства загинув, ще троє комунальників поранено через ворожу атаку в Херсоні

ФСЄ оголосив конкурс грантів на відбудову громад Сумщини

Суд змінив запобіжний захід нардепу Тищенку на особисте зобов'язання - ЗМІ

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрили "Читальню однієї книги"

Ворог продовжує удари по транспортній інфраструктурі з метою обрізати сполучення з прифронтовими територіями - "Укрзалізниця"

Керівнику КП Голосіївського району Києва повідомлено про підозру за оборудку з дорожньою сіллю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА