Інтерфакс-Україна
11:17 12.12.2025

В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі

1 хв читати
В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі

Рішення щодо створення буферної зони може прийматися лише на найвищому політичному рівні чи народом України, повідомив журналістам радник президента з комунікацій Дмитро Литвин

"Михайло (Подоляк - ІФ-У) їм сказав загалом те, що обговорювати можна різні речі, але питання завжди в деталях, як це може працювати. Чи погодилась Україна чи не погодилась – може вирішуватися тільки на найвищому політичному рівні чи народом України, вчора президент про це сказав журналістам", - сказав Литвин у п’ятницю.

Раніше Le Monde з посиланням на радника глави ОП Михайла Подоляка повідомляла, що нібито Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі, однак Київ вважає, що обидві армії повинні відступити для забезпечення безпечної буферної зони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай розпочав масштабні військові навчання з бойовими стрільбами поблизу Тайваню — ЗМІ

Мелоні: Саме від Росії залежить готовність до припинення бойових дій

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 114 од. спецтехніки - Генштаб

Британія та Німеччина підписали контракт на постачання сучасної артилерії на $70 млн

29 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одещина отримала гуманітарну допомогу від румунської лікарні за сприяння посольства України - МЗС

У Фінляндії шторм "Ханнес" залишив без електроенергії понад 115 тис. домогосподарств - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 186 ворожих атак - Генштаб

Одна людина загинула, ще 13 постраждали в ДТП за участі маршрутки на трасі Київ–Харків на Київщині

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих в Парижі у січні та повідомив про окрему розмову із Зеленським після його зустрічі з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА