Інтерфакс-Україна
14:15 28.10.2024

Апеляційний суд скасував історико-архітектурний опорний план Львова, готується касація - Садовий

1 хв читати
Апеляційний суд скасував історико-архітектурний опорний план Львова, готується касація - Садовий

Шостий апеляційний суд Києва скасував історико-архітектурний опорний план Львова, повідомив мер міста Андрій Садовий.

"Чуда не сталося. Шостий апеляційний суд Києва скасував історико-архітектурний опорний план міста Львова. Засідання відбулося у закритому письмовому провадженні. Ні Міністерство культури, ні Львівська міська рада не мали можливості публічно захистити свою позицію", - написав Садовий у фейсбуці.

Водночас він зазначив, що міська влада готує касаційну скаргу.

"Це ще один доказ того, що Україна потребує якісної судової реформи. Усі рішення, які стосуються громад, мають прийматися та обговорюватися у публічному процесі", - наголосив він.

Раніше Садовий повідомляв, що ще 2017 року місто замовило розробку історико-архітектурного опорного плану щодо чіткого регулювання будівництва в історичних зонах, який далі було затверджено Міністерством культури в січні 2024 року.

"Але це сподобалося не всім. Забудовник "НЬЮ-ТРЕЙДІНГ ЛЬВІВ" хоче збудувати 25-поверховий будинок на вулиці Липинського, а цей історико-архітектурний опорний план – кістка в горлі. Тому вони подали позов до Київського окружного адміністративного суду, і той у закритому режимі скасував важливий для Львова документ, навіть не заслухавши позицію міста", - писав мер у фейсбуці перед судовим процесом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затримано підозрюваного у вбивстві мера Сімеїза, вчиненому у 2013 році

Суд пом’якшив запобіжний захід для екссудді Тандира, який збив на смерть нацгвардійця на блокпосту

Село Кутьківка Харківської області під повним контролем Сил оборони України - 16 АК

УЧХ допомагав постраждалим від нічних повітряних атак РФ в Київській та Запорізькій областях

Посадовцям КМДА повідомлено про підозру в розтраті 4,5 млн грн на ремонті вул. Кирилівської

РФ отримає відповідь на удар по Запоріжжю – Зеленський

Україна презентувала в Брюсселі проєкт із концесії порту "Чорноморськ"

Молдова продовжила тимчасовий захист для українських біженців до березня 2027 року

Німеччина передасть Україні 33 мобільні теплоелектростанції - посол Томс

До МЗС викликали посла Угорщини, висловлено протест у зв’язку із нещодавніми заявами угорського керівництва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА