Інтерфакс-Україна
15:41 19.05.2025

"Нова пошта" на базі фулфілменту запустила митний склад в Польщі

2 хв читати
"Нова пошта" на базі фулфілменту запустила митний склад в Польщі

Лідер експрес-відправлень в Україні компанія "Нова пошта" на базі фулфілменту (комплекс послуг зі зберігання, обробки, пакування та доставки товарів кінцевому споживачу) відкрила митний склад у Польщі, повідомила пресслужба компанії.

"…компанія відкрила власний митний склад у Польщі. Українському бізнесу це дозволить зберігати на складі "Нової пошти" у Варшаві товари без розмитнення до 90 днів", - йдеться у повідомленні пресслужби "Нової пошти" у понеділок.

Зазначається, що фулфілмент-центр компанії знаходиться у Варшаві у приміщенні площею 400 кв. м. Він надає повний комплекс послуг: зберігання товарів, обробка, комплектація та пакування замовлень, маркування, палетування, завантаження та вивантаження, доставка кінцевому споживачу.

"Фулфілмент від "Нової пошти" підійде як компаніям, що відправляють по Європі, так і тим, що доставляють замовлення з України в Європу. Компанія забезпечує митне оформлення, готує документи й організовує доставку до будь-якої країни своєї присутності… модель працює і у зворотному напрямку: європейські e-commerce компанії, які планують вихід на український ринок, можуть скористатися послугами фулфілменту "Нової пошти" - компанія доставить замовлення кінцевим споживачам в Україні", - зазначила пресслужба "Нової пошти".

СЕО "Нової пошти" у Польщі Сергій Карпутєв, слова якого цитує у повідомленні пресслужба, повідомив, що компанія вже працює з першими e-commerce клієнтами та веде перемовини з іншими українськими й польськими компаніями.

"Ми інтегруємо сервіси з системами клієнтів для автоматизації процесів та прискорення доставки. Також невдовзі плануємо запровадити цілодобову роботу складу для обробки замовлень 24/7… Одна з ключових переваг фулфілменту - можливість відправляти навіть одну одиницю товару безпосередньо споживачу. Ми пропонуємо ці послуги за конкурентними тарифами, що робить їх доступними для бізнесів будь-якого масштабу", - сказав Карпутєв.

В "Новій пошті" нагадали, що компанія також активно розвиває фулфілмент-інфраструктуру в Україні. Склади, на яких надається послуга, працюють у Києві, Львові та Рівному.

У квітні CEO Nova Post Europe Олександр Лисовець в інтерв'ю інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив, що "Нова пошта" у тестовому форматі почала надавати послугу фулфілменту (комплекс послуг зі зберігання, обробки, пакування та доставки товарів кінцевому споживачу) в Польщі і планує на її базі у 2025 році відкрити митний склад. Він вказував, що компанія веде ще перемовини з клієнтами в країнах Балтії та Чехії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Apple оскаржить припис ЄК забезпечити сумісність iOS із продуктами конкурентів

Зеленський підписав закон для приєднання України до європейського роумінгового простору

"Київстар" планує завдяки інвестиціям в $1 млрд довести частку нетелеком доходів до 50% за 5 років

Наглядову раду "Укрпошти" залишив голова КМВА Тимур Ткаченко

"Нова пошта" після нічної атаки ворога встановить в Ізмаїлі мобільне відділення

Угода з Tелеграм на $300 млн щодо xAI ще не підписана, підтвердили Маск і Дуров

"Vodafone Україна" запустив AI-платформу для аналізу навантаження на мережу з метою економії е/е

Держспецзв'язку та Національний центр кібербезпеки Фінляндії підписали меморандум про співпрацю

Готується нарада щодо використання російськими "шахедами" SIM-карток українських мобільних операторів

В Україні розпочав роботу Проєктний офіс Талліннського механізму для підвищення кіберстійкості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА