16:29 11.05.2022

Дружини бійців "Азова" зустрілися з Папою Римським, просять у нього допомоги в евакуації їхніх чоловіків до третіх країн

2 хв читати
Дружини бійців "Азова" зустрілися з Папою Римським, просять у нього допомоги в евакуації їхніх чоловіків до третіх країн

Дружини командира полку "Азов" Дениса Прокопенка Катерина та бійця полку "Азов" Арсенія Федосюка Юлія приїхали до Папи Римського та зустрілися з ним у середу, повідомив лідер "Азова" Андрій Білецький.

"У прагненні врятувати своїх чоловіків і всіх людей із "Азовсталі" дружини готові їхати в будь-яку точку світу, просити у всіх кого можна допомоги. Про порятунок бійців із "Азовсталі" має кричати весь світ!" - написав Білецький у телеграмі.

Як повідомляє італійське видання Corriere della Sera, зустріч тривала близько п'яти хвилин. Дружини бійців наприкінці аудієнції передали понтифіку два листи та декілька фотографій. Один із листів - їхнього авторства, другий підписаний предстоятелем Української православної церкви (Московського патріархату) Онуфрієм і містить прохання до президента РФ Володимира Путіна відпустити бойовиків "Азова".

"Він сказав нам, що знає про ситуацію, і що він молитиметься за них і що він зробить все можливе… Він наше останнє сподівання… Ми просимо Папу та Онуфрія стати третьою стороною у цій війні і допомогти нам ініціювати процедуру їх екстракції. Ми сподіваємося, що будуть створені безпечні коридори для їх евакуації до третьої країни, де вони зможуть вести нормальне життя", - сказали жінки журналістам після аудієнції.

Вони повідомили, що попросили понтифіка поговорити із Путіним, а також відвідати Україну.

Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти Військово-Морських сил Збройних сил України Сергій Волинський закликав світову спільноту реалізувати процедуру екстракції для українських військових, які наразі перебувають на території заводу "Азовсталь" Донецької області. Раніше, 27 квітня, Волинський вже звертався з проханням врятувати маріупольський гарнізон та провести процедуру extraction за прикладом операції у Дюнкерку у 1940-му році. Тоді він повідомив, що в маріупольському угрупованні вже понад 600 поранених і вони потребують медичної допомоги, також на території заводу перебувають поранені цивільні, яким надається посильна допомога.

Віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук також закликала світову спільноту приєднатися до організації евакуації поранених українських військовослужбовців із території заводу "Азовсталь" у Маріуполі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА