Інтерфакс-Україна
18:05 23.10.2024

Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

1 хв читати
Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

Запобіжний захід у вигляді особистої поруки застосовано до народної депутатки, підозрюваної в незаконному збагаченні, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"23 жовтня 2024 року слідчий суддя ВАКС застосував до народної депутатки України, яка підозрюється в незаконному збагаченні, запобіжний захід у вигляді особистої поруки", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в середу.

Ім'я фігурантки не називають. За даними джерел "Інтерфакс-Україна", йдеться про Ірину Кормишкіну, яка раніше мала прізвище Аллахвердієва (фракція "Слуга народу").

Згідно з повідомленням, поручителями суд визначив двох осіб: голову фракції "Слуга народу" Верховної Ради України Давида Арахамію та голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма.

Як повідомлялося, 16 жовтня Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру в незаконному збагаченні чинному народному депутату України.

"За даними слідства, у 2021-2022 рр. вона набула у власність активи на суму понад 20 млн грн. За них згодом було придбано будинок на Одещині, в якому народна обраниця наразі проживає. Водночас її офіційний дохід за цей період та заощадження становили не більше ніж 2,7 млн грн, які підозрювана використовувала на інші цілі", - йшлося в повідомленні НАБУ.

Зазначається, що нардепка незаконно збагатилася на суму понад 20 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила й повернула з Європи неповнолітнього агента ворога, який допомагав організовувати теракти в Україні

Новим СЕО мережі "Фокстрот" став топменеджер Поліщук

Українські дрони атакували найбільшу нафтобазу в Криму

Сили оборони Півдня України: через ворожі атаки загинули двоє людей, 14 зазнали поранень

Пошукові роботи в селі Юречкова в Польщі завершено, поховань не виявлено - УІНП

ВАКС частково задовольнив апеляцію Мін’юсту та стягнув в дохід держави активи колишнього нардепа від Партії регіонів

"Чернігівобленерго" повідомляє про влучання в енергетичний об'єкт вночі

Ворог атакував 116 БпЛА, збито 83, зафіксовано влучання 30 ударних безпілотників

Держприкордонслужба: Причина розформування підрозділу Касьянова – це відсутність підтверджених уражень російських обʼєктів

Генштаб зафіксував впродовж доби 231 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА