Інтерфакс-Україна
11:00 23.01.2026

Українська армія чисельністю в 1 млн має бути основою Європейських сил – Зеленський

1 хв читати
Українська армія чисельністю в 1 млн має бути основою Європейських сил – Зеленський
Фото: Міністерство оборони України

Українська армія чисельністю в 1 млн має бути основою європейських об’єднаних сил, це залежить від того, чи буде бажання щодо створення такої армії, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Що стосується європейських сил, ми говоримо не тільки про кількість, а про можливість, про досвід. І без української армії, без мільйона українців не обійтись. І це буде основою такої армії. Але ж це залежить, знов повертаємось до початку, до цих термінів і до бажання. Це можливо зробити, якщо зараз буде таке бажання у всіх", - сказав Зеленський журналістам у п’ятницю.

Він зазначив, що бажання безумовно має бути передусім у європейців.

"Росія не просто так розігнала цю машину. Просто машина по виробництву зброї, по кількості людей… Хто її зупинив? Знаєте, вона летить, зупинив один світлофор - це Україна. Але червоний постійно не буде. Потрібна допомога", - наголосив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що під час рейду на Мадуро США застосували секретну зброю "The Discombobulator"

Сили оборони відбили з початку доби 119 ворожих атак - Генштаб

Лідерка німецької ультраправої партії AfD виступила проти постачання зброї Україні

Внаслідок ворожих атак на Київщині пошкоджено понад 20 будинків, четверо людей поранено

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА