Інтерфакс-Україна
19:43 13.04.2025

Зеленський про атаку Сум: Цієї п'ятниці минув рівно місяць як РФ відкинула пропозицію США про повне і безумовне припинення вогню

1 хв читати
Зеленський про атаку Сум: Цієї п'ятниці минув рівно місяць як РФ відкинула пропозицію США про повне і безумовне припинення вогню
Фото: https://www.president.gov.ua/news/all

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у п'ятницю минув рівно місяць як РФ відкинула пропозицію США про повне і безумовне припинення вогню.

"Цієї п'ятниці був рівно місяць, як Росія відкинула американську пропозицію повного і безумовного припинення вогню", - сказав він у вечірньому відеозверненні у неділю.

Він зазначив, що росіяни "не бояться, і саме тому балістика". "Саме тому, що ночі під сотню ударних дронів, більшість з яких шахеди. І саме проти звичайних українських міст", - наголосив президент.

Крім того, за словами Зеленського, продовжуються російські штурми на фронті, де вони не перестають атакувати та поширювати ненависть в своїй державній пропаганді.

"Тільки тиском, тільки рішучими діями це можна змінити", - підкреслив український лідер.

За його словами, "кожна російська балістика, кожна крилата ракета, всі російські шахеди, всі керовані бомби б'ють не тільки по наших людях, по наших громадах, але і по дипломатії, по політиці, кожного, хто дійсно намагається все це завершити".

Президент додав, що Україна і надалі захищатиме людей і життя та подякував всім країнам і лідерам, які допомагають.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА