Інтерфакс-Україна
16:01 02.04.2025

Якщо через військову бюрократію можливості для ветеранів не працюють, це потрібно змінити - Зеленський

1 хв читати
Якщо через військову бюрократію можливості для ветеранів не працюють, це потрібно змінити - Зеленський

Якщо через військову бюрократію можливості для ветеранів не працюють, це потрібно змінити, цим будуть займатися Міністерство оборони, Офіс президента, і міністр у справах ветеранів, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Справді важливо робити все, щоб зберігалися зв’язки ветеранів із їхніми підрозділами, із побратимами, загалом із Силами оборони. Якщо через військову бюрократію якісь можливості для наших ветеранів допомагати армії не працюють, це точно потрібно змінити. Цим вже буде займатися і Міністерство оборони, і Офіс допоможе - це важливо, щоб і міністр у справах ветеранів – я зі всіма переговорю", - сказав Зеленський у своєму зверненні у Дніпрі.

Він також повідомив, що обговорив особисті питання, зокрема, щодо доступу до медицини й питання більш стратегічного характеру.

"Нам в Україні треба свої виробництва обладнання, усіх інструментів, які потрібні нашій ветеранській спільноті для швидкої адаптації, для того, щоб відчувати себе корисними. Ми говорили сьогодні про реабілітацію через ветеранський спорт – ми будемо це підтримувати й надалі", - додав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Митна служба попередила про затримки для вантажівок на ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" через перевірку ваг 17-24 квітня

Рада звернулась до ЄС продовжити заходи для України заходи з лібералізації торгівлі - нардеп

Італія перерахувала перший транш у розмірі EUR25 млн на відновлення енергетичної системи України

ДБР повідомило про підозру директору ПП, який платив "відкат" за перемогу в тендері "Київзеленбуду"

Російські хакери атакували дипломатів фейковими запрошеннями від "одного з найбільших" європейських МЗС – ЗМІ

Міносвіти розробляє проєкт постанови про збільшення тарифних розрядів деяким категоріям працівників дитсадків - Шмигаль

Поліція затримала неповнолітніх, причетних до вбивства 19-річного мешканця Івано-Франківська

Волонтери УЧХ взяли участь у пошуку постраждалих через російську атаку БпЛА на Одесу

В Раду викликали міністра освіти – нардеп

Найближчими днями в Україні буде тепло, переважно без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА