Інтерфакс-Україна
17:01 04.11.2025

Справа колишнього голови ДФС Насірова: Сторони мають 30 днів на подання апеляційної скарги

1 хв читати
Справа колишнього голови ДФС Насірова: Сторони мають 30 днів на подання апеляційної скарги

Сторони мають 30 днів на подання апеляційної скарги щодо вироку колишньому голові Державної фіскальної служби (ДФС) Роману Насірову, якого визнано винуватим у справі про ухвалення незаконних рішень на користь фірм екснардепа Олександра Онищенка, повідомляє Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

"Сторони мають 30 днів на подання скарги, а Апеляційна палата ВАКС — обмежений строк для ухвалення рішення, щоб не допустити уникнення відповідальності", - йдеться у повідомленні в телеграм-каналі у вівторок.

Справа почалася у 2015 році з розслідування НАБУ та САП щодо розкрадання коштів у газовій сфері.

"Судовий процес тривав майже вісім років — частково через обсяг матеріалів, але значною мірою через системні спроби сторони захисту затягнути розгляд: неявки адвокатів, клопотання про відкладення, формальні заяви та навіть спроби призупинити процес через "мобілізацію"", - зазначається у повідомленні.

ВАКС визнав Насірова винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на шість років та штрафу в розмірі 17 тис. грн, а також заборонив обіймати адміністративні посади протягом трьох років.

Водночас наголошується, що у разі, якщо до квітня 2026 року не буде розглянуто апеляційні скарги на вирок, засудженого може бути звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку зі спливом строків давності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Збірна України з футболу продемонструвала справжню волю до перемоги

Троє мирних мешканців постраждали внаслідок недільних ворожих обстрілів Харківської області

Сибіга подякував Папі Римському Леву XIV за його молитви за Україну

Рада директорів KSE замовила незалежну перевірку у зв’язку з подіями навколо "Енергоатома"

Ворог у неділю обстріляв Дніпропетровщину, є постраждалі

Укренерго: У понеділок у більшості регіонів запровадять погодинні відключення на 1-4 черги

Гірські рятувальники розшукали туристів, які заблукали поблизу гори Говерла

Зеленський і президент парламенту Греції обговорили шляхи досягнення миру для України, тиск Китаю і США на Росію

Сили оборони уразили базу зберігання БпЛА російського елітного підрозділу "Рубікон"

На поточному етапі війни є дві цілі: відмовитися від власних ілюзій і позбавити ілюзій ворога – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА