Інтерфакс-Україна
11:30 20.09.2021

Поїздка "міжнародних спостерігачів" до Криму не легітимізує незаконний виборчий процес - речник МЗС України

1 хв читати
Поїздка "міжнародних спостерігачів" до Криму не легітимізує незаконний виборчий процес - речник МЗС України

Приїзд агентів російського впливу на Кримський півострів для спостереження за виборами до Держдуми РФ - їхня приватна ініціатива, ця поїздка жодним чином не легітимізує незаконний виборчий процес, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Розглядаємо приїзд агентів російського впливу на Кримський півострів як їхню приватну ініціативу. Вони нікого не представляють, крім себе. Ця поїздка жодним чином не легітимізує незаконний виборчий процес", - сказав Ніколенко агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Речник МЗС зазначив, що Росія видає бажане за дійсне, називаючи кількох маргінальних політиків "міжнародними спостерігачами" на виборах у Криму.

"Іноземні уряди чітко заявили, що не визнаватимуть підсумків російського голосування на тимчасово окупованих територіях України. Більш того, за нашою інформацією, наші партнери застерігали своїх політиків від відвідування Кримського півострова. Жодних підстав ставити під сумнів консолідовану міжнародну позицію щодо Криму немає", - наголосив Ніколенко.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що до Криму як "міжнародні спостерігачі" на виборах до Держдуми РФ прибули екс-депутат парламенту Франції Мішель Вуазен, депутат Національних зборів Франції Жером Ламбер, секретар Економічної та соціальної ради Сербії Душан Петрович.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА