Інтерфакс-Україна
21:56 08.06.2025

На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення е/е, вночі очікується гроза

1 хв читати
На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення е/е, вночі очікується гроза

На Прикарпатті через негоду зафіксовано падіння дерев та часткові відключення електропостачання, а вночі очікується гроза, повідомила очільниця Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

"На цю годину в Калуському та Рогатинському районах спостерігаються сильні пориви вітру. Зафіксовані падіння дерев та часткові відключення електропостачання", - написала вона в телеграм-каналі.

За її словами, на місцях працюють відповідні служби для ліквідації наслідків негоди.

Глава ОДА також повідомила, що частково знеструмлена одна лінія електропередач у Калуському районі. Зокрема, без світла – 3 населені пункти (частково).

Роботи з відновлення тривають, наголосила вона.

"Водночас синоптики попереджають про погіршення погодних умов. Вночі 9 червня в області очікуються грози, град (6-19 мм), шквали 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий)", - попередила Онищук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожих обстрілів потяг №227 Краматорськ - Івано-Франківськ запізнюється на 9 годин

Чиновникам в Одесі обрали домашні арешти та арешти з можливістю застави у справі про загибель людей у негоду

Зеленський підписав два укази про запровадження санкцій проти низки фізичних та юридичних осіб

Картину "Молитва" сучасного українського художника передадуть Папі Римському

До кінця року додатково буде захищено 100 об’єктів критичної інфраструктури - Мінрозвитку

Генпрокурор обговорив з президентом Литви створення Спецтрибуналу та невідворотність покарання за воєнні злочини

До Чехії екстрадовано учасника шахрайських кол-центрів, які виманювали гроші у громадян ЄС

Глава СБУ: Позаминулого літа ми провели успішну операцію по знищенню одного з трьох "Орєшників" на території РФ

Український фонд культурної спадщини працюватиме за бельгійським законодавством

В Києві підрядник привласнив 2,7 млн грн під час ремонту електропостачання на Сирецько-Печерській лінії метро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА