Інтерфакс-Україна
15:22 06.10.2025

Підозрюваний у підриві "Північного потоку" громадянин України проведе в попередньому ув'язненні ще 40 днів - суд Варшави

1 хв читати
Підозрюваний у підриві "Північного потоку" громадянин України проведе в попередньому ув'язненні ще 40 днів - суд Варшави

Окружний суд Варшави в понеділок продовжив на 40 днів термін утримання під вартою громадянину України Володимиру Ж., якого підозрюють у причетності до підриву газопроводу "Північний потік", повідомляє польське видання Polsat.

Телеканал нагадує, що цю людину недалеко від Варшави затримали співробітники польських спецслужб на підставі європейського ордера на арешт, виданого судом Німеччини.

Спочатку прокуратура клопотала про продовження терміну його утримання під вартою на сім діб, воно було задоволено 1 жовтня. Цього разу було подано клопотання про продовження цього терміну на 100 діб, адвокат наполягав на 40.

Крім того, протягом 100 днів суд після розгляду документів також ухвалить рішення про можливу екстрадицію підозрюваного до Німеччини.

Сам підозрюваний, 49-річний громадянин України, стверджує, що не має жодного стосунку до підриву, і в момент підриву він перебував в Україні.

Підрив трьох із чотирьох ниток газопроводів "Північний потік-1" і "Північний потік-2", призначених для транспортування природного газу з Росії до Німеччини, стався 26 вересня 2022 року на глибині близько 80 метрів на дні Балтійського моря.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верещук обговорила з послом Італії повернення українських заручників, незаконно утримуваних РФ

Свириденко і Схооф обговорили захист і відбудову української енергетичної інфраструктури

Кабмін ухвалив збільшення видатків Міноборони на 311 млрд грн – Шмигаль

Кабмін пропонує збільшити на 324,7 млрд грн витрати на оборону в держбюджеті-2025, джерело фінансування - ERA - Свириденко

Голова ДПСУ на зустрічі з військовими підрозділу Касьянова спростував спекуляції про штурмовиків на добропільському напрямку

За цю війну обовʼязково має бути відповідальність для всіх, хто розпочав її – Зеленський

Зеленський нагородив прем’єр-міністра Нідерландів Схоофа орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня

Українська Fire Point зможе розпочати виробництво в Данії вже найближчими місяцями - міністр оборони

Окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі Донеччини, є знеструмлення – ОВА

Україна та Нідерланди планують завершити і підписати меморандум щодо спільного виробництва дронів – комюніке

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА