Інтерфакс-Україна
20:31 12.01.2026

Кличко анонсував сесію Київради 15 січня з двома питаннями – функціонування міста в умовах НС та виділення коштів для ЗСУ

1 хв читати
Кличко анонсував сесію Київради 15 січня з двома питаннями – функціонування міста в умовах НС та виділення коштів для ЗСУ

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про скликання сесії Київради 15 січня, у порядку денному два питання – життєдіяльність міста в умовах надзвичайної ситуації (НС) та додаткове фінансування з бюджету столиці для ЗСУ.

"На найближчий четвер, 15 січня, скликаю сесію Київради," - написав він у телеграм-каналі у понеділок увечері.

За його словами, на сесію буде винесено два питання.

"Перше. Як Київ функціонує та забезпечує життєдіяльність міста в умовах надзвичайної ситуації," - написав Кличко. За його словами, повну інформацію про реальний стан справ депутатам має надати в.о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв. "Заслухаємо також пропозиції депутатів щодо їх допомоги мешканцям у районах та будинках, де зараз найгостріші проблеми," - додав він.

"Друге. Питання виділення додаткового фінансування з бюджету столиці на забезпечення потреб підрозділів Збройних сил України (міська цільова програма "Захисник Києва")," - повідомив Кличко.

Мер зазначив, що засідання відбудеться в закритому режимі, оскільки частина інформації, що буде озвучена, підпадає під режим ДСК — інформації з обмеженим доступом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дрони "Альфи" СБУ за минулий рік уразили 15 авіабортів РФ на п'яти ворожих аеродромах

Мультидисциплінарні групи для допомоги вразливим категоріям запрацювали в Деснянському районі Києва - Мінсоцполітики

Генштаб зафіксував впродовж доби 105 бойових зіткнень

ВАКС скасував виправдання керівника держпідприємства, засудженого за зловживання на будівництві доріг на Полтавщині

В Одеському порту зруйновано логістичні елементи, пошкоджено ангари та локомотив через атаку БпЛА – Кулеба

Внаслідок ворожої атаки на порт "Південний" пошкоджено об’єкти виробничої та залізничної інфраструктури - АМПУ

ПС ЗСУ: вночі знешкоджено 103 БпЛА, зафіксовано влучання балістики та 36 ударних безпілотників

США повідомили Україні, що вона має погодити мирну угоду з РФ для отримання гарантій безпеки

Генштаб зафіксував впродовж доби 105 бойових зіткнень

ОВА: Одна людина загинула, семеро постраждали через удари РФ по Дніпропетровщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА