Інтерфакс-Україна
19:06 28.03.2025

Зеленський: Цікаво, хто передає депутатам інформацію щодо угоди про корисні копалини

1 хв читати
Зеленський: Цікаво, хто передає депутатам інформацію щодо угоди про корисні копалини

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що йому цікаво звідки депутати отримують інформацію щодо угоди про корисні копалини.

"Я поки що не хочу реагувати на кожен такий меседж, тому ще в медіа з'явились пункти, а що з'явилось у депутатів якимось чином, це також для мене цікаво, я ще не читав, а депутати вже все знаю, що буде в угоді. Так, це дивно, цікаво хто цю інформацію передає, оце дуже цікаво також", - сказав Зеленський під час брифінгу у п’ятницю.

"Хотів би знати просто для себе, якщо так вони працюють, може вони нам щось допоможуть в війні з русскімі, якась буде там розвідка у них, може у них є такі джерела важливі, глибокі, цікаво що деякі речі якось так співпадають", - зауважив президент.

Він додав, що деякі депутати можливо мають інформацію з якихось посольств, це необхідно проаналізувати, і тоді "напевно, буде зрозуміло для чого це робиться".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Франція запускає пілотний проєкт з викладання української мови як другої іноземної у коледжах та ліцеях

Глави МЗС України і Німеччини обговорили мирні зусилля та необхідність посилення тиску на Росію

США та європейці завершують узгодження 30-денної пропозиції щодо припинення вогню між Україною та Росією

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом

Барро вважає перемир'я РФ "маркетинговою операцією"

Шмигаль обговорив з новим очільником МЗС ФРН зміцнення співпраці

Єрмак дасть доручення своєму заступнику вивчати питання підняття зарплати військовослужбовцям

РФ не може воювати без Китаю - Єрмак

Більшість у Конгресі США вірить у боротьбу України - член Палати представників Росс

НБК "Укриття" внаслідок удару дрона в лютому налічує приблизно 330 отворів по 30-50 см – глава МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА