Інтерфакс-Україна
15:01 11.09.2025

Науседа повідомив про прибуття до Литви 52 звільнених у Білорусі політв'язнів

1 хв читати
Науседа повідомив про прибуття до Литви 52 звільнених у Білорусі політв'язнів

З білоруських пенітенціарних установ звільнено 52 політв'язнів, вони перебувають на литовській території, повідомив у четвер президент Литви Гітанас Науседа.

"Ніхто не залишився позаду! Сьогодні 52 в'язні безпечно перетнули литовський кордон з Білорусі, залишивши позаду колючий дріт, заґратовані вікна та постійний страх. Серед них, що для мене особливо важливо, було шестеро литовців. Я глибоко вдячний Сполученим Штатам і особисто президенту Трампу за їхні постійні зусилля з визволення політичних в'язнів. 52 – це багато. Дуже багато", - написав Науседа в соцмережі Х.

Втім, литовський президент зазначив, що в білоруських в'язницях все ще залишається понад 1000 політичних в'язнів. "Ми не можемо зупинятися, поки вони не отримають свободу!" – додав Науседа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже 53 млн цифрових копій документів створено в системі держархівів України в 2025р. - голова Укрдержархіву

Глава МВС: В ДСНС створено окремий Енергетичний загін для реагування на потреби українців

Петиція до Кабміну про посилення держполітики у сфері пошуку безвісти зниклих набрала 25 тис. голосів

СБС знищили РЛС і ще два ЗРК в тилу окупантів

Артінсталяцію про приєднання України до єдиної роумінгової зони ЄС відкрили на київському вокзалі

До 17 січня у Києві та області очікується зимова погода - Укргідрометцентр

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді звільнити міністра оборони Шмигаля - Фріз

На Закарпатті правоохоронці встановлюють обставини смерті 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі

В Херсоні внаслідок російського удару загинула жінка

Голова комітету Ради Бабак: Встановлення пропускних рамок у закладах освіти може сприяти підвищенню безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА