Інтерфакс-Україна
11:51 06.12.2024

В Україні утилізували гранати з Туреччини через перевищення вмісту пестицидів

1 хв читати
В Україні утилізували гранати з Туреччини через перевищення вмісту пестицидів
Фото: https://depositphotos.com/

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) не допустила на внутрішній ринок і знищила дві партії свіжих гранатів вагою 8,4 тонни, які надійшли з Туреччини, повідомив глава відомства Сергій Ткачук.

Через невідповідність законодавству, а саме показнику вмісту пестицидів, було знищено дві партії гранатів свіжих загальною вагою 8,4 тонни, що надійшли з Туреччини, - написав він у фейсбуці.

За інформацією голови Держпродспоживслужби, утилізацію було здійснено шляхом гідравлічного стиснення товару з подальшим високотемпературним спалюванням у термічному утилізаторі, без утворення залишку, за участю представника власника вантажу і представника головного управління Держпродспоживслужби в Києві.

Держпродспоживслужба слідкує за тим, щоб до вас потрапляли тільки безпечні продукти, - запевнив очільник відомства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли Нікопольщини та Кривого Рогу: поранено вісім цивільних – Лисак

Терор РФ проти України вийшов на новий рівень, заявляє глава МЗС Австрії

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА