Інтерфакс-Україна
17:33 23.02.2025

Зеленський: Пропоную платформу об'єднаної армії Європи, в якій Україна стане першим кроком

1 хв читати
Зеленський: Пропоную платформу об'єднаної армії Європи, в якій Україна стане першим кроком

Президент України Володимир Зеленський пропонує створити об'єднану армію Європи, першим кроком на шляху створення якої стане Україна.

"Я вважаю, що у Європи є слабкі місця. У європейській безпеці в цілому, це не стосується однієї країни. Всі ці слабкі місця були у України. Через війну ми багато речей зробили – підняли виробництво, посилили армію…. Європейцям треба вкладати ресурси в обороноздатність своїх країн, тому що розраховувати треба на себе", - сказав Зеленський на пресконференції в неділю, відповідаючи на питання, чи є стратегія об'єднання європейців в контексті підтримки України.

Він наголосив: "Я пропоную таку об'єднуючу платформу - Україну як перший крок до об'єднаної армії Європи".

Від додав, що це важливий безпековий пілот. "Цей контингент може бути в Україні. Ми всі можемо працювати разом. Будуть напрацювання – ми познайомимо один одного з технологіями, з дронами, кого треба – навчимо… як працювати із сучасним дуже технологічним ворогом".

За словами президента України, мова може йти або про зміцнення обороноздатності кожної країни Європи, або це можуть бути союзницькі сили.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ очікує, що члени ЄС будуть використовувати фонди SAFE для інвестування в оборону України - Сибіга

Кабмін поклав повноваження торгового представника України на віцепрем’єра Качку

Ринку капіталу України для розвитку потрібні особові інвестрахунки та накопичувальні пенсії – глава ІГ "Універ"

Генштаб ЗСУ: На всій лінії фронту станом на 16:00 зафіксовано 121 бій, найгарячіше – на покровському напрямку

Конкурсна комісія з добору очільника БЕБ не планує додаткових дій через завершення мандату - голова комісії Стефан

Кабмін спростив надання безоплатної психологічної допомоги для ветеранів

Кабмін виділить 600 млн грн на добудову водопостачальних об`єктів Дніпропетровської області

Девіс та Стефанішина обговорили шляхи поглиблення американсько-українського партнерства

Одеська область в сезоні-2026 розширить площі під баштанами до 4 тис. га – Одеська ОВА

Трамп заявив, що 1 серпня – остаточна дата для укладення США торговельних угод з іншими країнами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА